спорт за първокласник, без карате и плуване??? В Пловдив ???

  • 754
  • 7
  •   1
Отговори
  • Мнения: 2 531
Ами това е - искам моя енергичен пълвокласник да го запиша на някакъв спорт! Плуването го изключвам заради сериозни проблеми с ушите. Каратето - поради мн. причини! Дайте идеи  Hug Обожава да рита топка - има ил футбол или пък лека атлетика???

Последна редакция: пт, 31 окт 2008, 08:14 от veni-b

# 1
  • София
  • Мнения: 1 508
Тенис?

Дъщеря ми тренира от 5-годишна, много й харесва. Естествено, всичко зависи от треньора, нашият има подход към децата, въпреки че по принцип е треньор на възрастни.

# 2
  • Мнения: 2 531
А къде го тренирате зимата?

# 3
  • София
  • Мнения: 1 508
На закрито, има зала.

Тенис с тренировки на закрито би могло да има на някой стадион, а ако няма зала, през зимата опъват "балон" над корта, и пак е на закрито.

# 4
  • Мнения: 2 531
Пак не разбарх за кой град става въпрос?

# 5
  • София
  • Мнения: 1 508
Ние сме в София, но съм сигурна, че и при вас може да се намери такова място  Simple Smile

# 6
  • Майничка
  • Мнения: 12 576
За футбол попитай на стадион "Ботев" или "Локомотив".
Тенис-кортове има на стадион Пловдив, над техникума по дървообработване, на Лаута (зимата тренират в Панаира, мисля)...
Фехтовка има на Пещерско шосе 133, с/у супермаркет "Лекси".
У-шу има в "Паисий Хилендарски" и  "Душо Хаджидеков".
Шах има с/у Евмолпия.

# 7
  • Мнения: 2 531
За футбол попитай на стадион "Ботев" или "Локомотив".
Тенис-кортове има на стадион Пловдив, над техникума по дървообработване, на Лаута (зимата тренират в Панаира, мисля)...
Фехтовка има на Пещерско шосе 133, с/у супермаркет "Лекси".
У-шу има в "Паисий Хилендарски" и  "Душо Хаджидеков".
Шах има с/у Евмолпия.
мерси за изчерпателния отговор   bouquet дано взимат и деца без футболен талант , а просто да ритат   Praynig че сега това е много актуално при нас !

Общи условия

Активация на акаунт