Асти-92

  • 3 663
  • 5
  •   1
Отговори
  • Мнения: 3 675
Фирмата е софийска и се занимава с козметика и оборудване на фризьорски салони.Вие използвали ли сте нейни продукти?Вчера на изложбата в Пловдив разгледах брошурата и видях, че имат козметика за мазна кожа на много прилични цени.Харесах си коректор за пъпки на цена 1.60, другите им продукти се движат в ценовата категория 3-4 лева. Питането ми е тази фирма има ли хубави продукти, виждали ли сте ги по магазините или евентуално в аптеките, или просто си пласират продукцииката на изложението на баламурници като нас  Joy hahaha.Благодаря за мненията ви, каквито и да са те. Heart Eyes

# 1
АМи хубави са им продуктите..Ползвал съм точно този коректор, и ми хареса Wink а и цената е много добра ... Също сам ползвал и професионалната маска за мазна и акнетична кожа.. която също мноог ми харесва, но много силни мирише..Тази миризма в последствие почна да ме дразни..

# 2
  • Мнения: 3 675
Купих си коректора и съм много доволна от него.За два дни лицето ми придоби по-чист вид и пъпките са изсушени.Като се използва леко щипе, понеже във формулата има алкохол, но си струва да се пробва.Предполагам, че и другите продукти за проблемна кожа също ще са добри, в аптеките виждали ли сте ги?

# 3
  • Мнения: 1 629
Не може ли някакъв сайт да дадеш? Примерно за пилинг маските?

# 4
  • Мнения: 1 629
Аз вчера ги разгледах и всъщност се сетих това Глори от къде ми е познато. Има една тема Amrita в Красива мама, в която се обсъждат продукти на Амрита и на Глори. Аз така и не разбрах това една фирма ли са, не са ли, но продуктите им ги предлагат заедно!

# 5
  • Мнения: 8
 От 4-5 години са разделени, но още имат
продукти с общи имена.

Общи условия

Активация на акаунт