Мебелна къща Николови Варна

  • 3 659
  • 3
  •   1
Отговори
  • Мнения: 22
Моля ви, ако има някой да сподели мнението си за тази фирма. Предстои ми обзавеждане и проучвам пазара, засега предимно за кухненско обзавеждане. Обиколих няколко фирми в града и тази Мебелна къща ми предложи най-ниска цена, която се различава съществено с останалите (и то не съм ходила в най-известните и скъпи такива, а разликата стигна и 1600лв.). Това естесвено ме накара да се замисля дали няма някаквъв проблем - некачествен материал (говоря за бълг ПДЧ), евтини материали (то евтиното се допълва с некачественото, но не винаги), некачествен монтаж. Пуснах търсачка за фирмата, но много малко материал намерих, от 3-4 мнения стана ясно,че хората не са доволни предимно от обслужването в магазина им във Владиславово и само 1 от несъответствие на предлагания материал в магазините и резултата на място. Аз ходих в новия им магазин в Цветния квартал - там бяха много любезни, мострената им зала там е доста голяма, не е подредена с вкус, но това не е толкова голям критерий. И другото, което - обещаха ми по-кратки срокове за изпълнение, по-малък аванс (дори ми казаха 200-300лв. са достатъчни). Ако може да ми помогнете с информация дали все пак не са шарлатани, много ще ви бъда благодарна. Предварително благодаря!

# 1
  • Мнения: 1 427
Аз си поръчах при тях легло за детската,но ще е готово чак след 2-3 седмици.Уж давали 2 год гаранция,ама ще видим....

# 2
  • Варна
  • Мнения: 10 789
Къде точно в Цветния имат мострена зала?

# 3
  • Мнения: 22
Къде точно в Цветния имат мострена зала?
На Роза 29 - една нова не много красиво синя кооперация с много входове, от страната на АБВ маркет.

Общи условия

Активация на акаунт