някакво странно течение от гърдите и симптоми ....?!?

  • 3 930
  • 21
  •   1
Отговори
здравейте мами! нещо странно става с мен.
С мъжа ми продължаваме с опитите за бебе и този месец нещо става още преди дата за М която е днес имах какви ли не симптоми: виене на свят до толкова че губя равновесие, сънливост като никога и куп други остана ли те са сходни с ПМС .
НО нещо странно получих преди седмица -две  от зърната ми протече по капки бяло много гъсто може ли да е мляко ?!?  Embarassed #Crazy  newsm78 newsm78 newsm78        силно сенадявам този месец да се радвам на 2 чертички  EFP newsm51

# 1
  • по света и у нас
  • Мнения: 1 176
Здравей,дано си бременна,ще стискаме палчета,а за секрета от гърдите–пускала ли си пролактин?Най добре да се консултираш с лекар!

# 2
  • София
  • Мнения: 6 302
Секрета от гърдите няма как да е признак на предстояща бременност. Най-вероятно е свързан с висок Пролактин. Не е страшно, иди на лекар, изследвай хормона  и ... слушай доктора.
Дано се сбъдне скоро желанието ти да видиш двете чертички! Успех!

# 3
  • Мнения: 1 187
Най-вероятно е свързан с висок Пролактин. Не е страшно, иди на лекар, изследвай хормона  и ... слушай доктора.
Дано се сбъдне скоро желанието ти да видиш двете чертички! Успех!
За виенето на свят не знам. Направи си пълна кръвна картина... или пък ти пада кръвното?

# 4
  • Мнения: 1 001
направи си тест.А за секрета няма начин да е мляко то идва след като родиш а понякога  2-3 дни след това Peace консултирай се с лекар .Успех!!!

# 5
  • Мнения: 2 309
Имате ли друго дете?

# 6
  • Бургас
  • Мнения: 3 158
направи си тест.А за секрета няма начин да е мляко то идва след като родиш а понякога  2-3 дни след това Peace консултирай се с лекар .Успех!!!
Всъщност коластра започва да се отделя още по време на бременността.
Тук, обаче, става въпрос за друго. И аз да подкрепя Рожбето - раждала ли си преди? Пролактин изследвала ли си newsm78

# 7
не съм раждала преди.
но пак да ви кажа корема ми с всеки ден расте качих 10 килограм за последние 4-5 месеца незнам но днес като отидах при личния лекар за консултация по случая  той сподели че може би е цветна бременност.
много странно защото аз си правя тестове но незнам ако съм бременна защо не е отчело

# 8
а и да добавя че тези бели капки и от двете гърди може би са коластра но как ако не съм бременна, а може би съм ?
 newsm78 newsm78 newsm78 newsm78 newsm78 #2gunfire #2gunfire #2gunfire #2gunfire
как се на мен се случва какъв карък съм незнам
ами ако не е бременност какво ли е да не би да е рак но пак друго ме тревожи моята баба имаше рак на гърдата с разсеейки и от това и почина на 54 години не иска и на мен да се случи аз съм малка още на 19 съм

# 9
  • Мнения: 1 187
Сега вече не знам какво да кажа. А кръвен тест? Дори да е цветна бременност, не си ли забелязала някаква промяна в самия цикъл?
Не мисли за лоши неща, ами отивай на доктор, за да ти назначи нужните изследвания.

# 10
не съм правила кръвен тест а да си кажа цикъла ми не е променнен винаги повращам и ме боли адски много  от както се помня съм така незнам  как да различа

# 11
  • Мнения: 1 187
Това качване на килограмите изобщо не ми харесва. Освен пролактина, както са те посъветвали момичетата, поискай и TSH (момичетата ще ме поправят ако не се пише така) за щитовидната жлеза.

# 12
 немога да чакам до тогава

Последна редакция: сб, 01 ное 2008, 13:38 от miss_kapriss

# 13
  • Мнения: 1 001
отиди си направи кръвен.силно се съмнявам да си бременна ,след като имаш отрицателен тест,(не че не се е случвало).сега спираш да се вайкаш, обличаш се и отиваш в най близката лаборатория пускаш си тест и след час ще знаеш със сигурност ,ние не сме врачки и не можем да ти кажем повече от това. Peace

# 14
  • Мнения: 1 187
16 часа минава, съмнявам се, че в Съединение ще намериш работеща лаборатория. Ще се наложи да почакаш до понеделник. Късмет!

Общи условия

Активация на акаунт