Търся добро фото в центъра на София

  • 4 235
  • 5
  •   1
Отговори
  • Мнения: 1 422
Еми за пореден път снимките ми са без крака (без обувки на фигурите по-скоро). Омръзна ми от свободни съчинения на проявяващите. Очевидно, че кадърът е по-голям от 10/ 15, но как им ражда умната глава мисълта да отрежат крака вместо да отрежат небето/ тавана и подобни. Що за дивотия. Разочарована съм от поредното фото!!!

# 1
  • София
  • Мнения: 12 550
Вадим снимки само онлайн. Ето тук
www.snimkitevi.com

# 2
  • София
  • Мнения: 1 074
До университета на ул. Шипка има две фотоателиета, едното от тях (има две помещения и компютърно проявяване), е много добро. Мисля, че са с фирма Fuji. Изключително съм доволна от тях, а съм обходила поне 7, за да ги открия най-накрая.

# 3
  • София
  • Мнения: 3 064
До университета на ул. Шипка има две фотоателиета, едното от тях (има две помещения и компютърно проявяване), е много добро. Мисля, че са с фирма Fuji. Изключително съм доволна от тях, а съм обходила поне 7, за да ги открия най-накрая.

Кодак е. Добро е, наистина! Аз само там си копирам снимки на хартия. Другото, което много хвалят по фотофорумите е Деков на Иван - Асен.

# 4
  • Мнения: 1 422
В събота извадих във Фуджи на Витошка до Солунска и са отлични. Плюс бяха много мили и любезни.

# 5
  • Мнения: 493
В събота извадих във Фуджи на Витошка до Солунска и са отлични. Плюс бяха много мили и любезни.
Наистина са добри.И аз съм доволна.

Общи условия

Активация на акаунт