Не искам да развалям хубавата тема!

  • 2 666
  • 42
  •   1
Отговори
  • Мнения: 1 715
Здравейте!Надеждите се оказаха напразни!Звънах на Стаменов към 8 тази сутрин,каза,4е са ги "наболи" и 4акат.След около 30 мин той ми звънна и каза,4е не се делят.И 4е иска да говорим.Казах му,4е в неделя ще отида.И той беше притеснен,каза,4е цяла нощ е мислил.Но в крайна сметка-НИЩО.Каза,4е ако все пак има нещо ще ми звънне,но да не храня надежди,да го смятам за приключен този опит.
Не мога да си спра сълзите,но това едва ли ще помогне!
Преди малко и от клиниката ми звъннаха да ми кажат,явно незнаят,4е съм говорила с него.Казаха,4е са им направили Икси,но се съмняват,4е ще се оплодят.
 newsm45

# 1
  • Стара Загора
  • Мнения: 2 777
Съжалявм мила,предполагам как се чувстваш,но не губи надежда.Искренно се моля следващият ти опит да бъде доведен до край и най-важното да е успешен.Вярвам ,че др.Стаменов ще направи всичко възможно да се сбъдне твоята мечта  Praynig Praynig Praynig Hug

# 2
  • Мнения: 491
  Мила, каквото и да стане, има и следващ път. Продължавай да вярваш в успеха, не тъжи моля те !

# 3
  • Мнения: 3 010
 Weary ИМАМ ВЯРА гушкам те

# 4
  • София
  • Мнения: 55
Имам Вяра силно те прегръщам.Пожелавам ти в следващия опит много късмет и успех.

# 5
  • Мнения: 100
Не се отдавай на отчаянието. Приеми, че този път не се е получило но не означава, че няма да стане по принцип.

Тази битка я загуби но войната ще спечелиш!

Аз също имах една процедура при Стаменов на ЕЦ с две яйчица, нямаме мъжки фактор но... не се оплодиха яйчицата. Нали се сещаш какво преживяваш сега та и аз така.
Следващия месец тръгнахме да правим нормална стимулация... да , ама бързо пораснаха фоликулите... хайде пункция и трансфер  всичко за една седмица. Положителен резултат ама... псевдогестационен сак.
След месец отново започнахме и тогава... успяхме! ( е успеха беше до 22 седмица...  Cry )
После направихме 2 неуспешни процедури. Тази година стопирах 2 стимулации заради н незадоволителен отговор на организма ми.Sad
Сега септември отново започнах (само, че в друга клиника ) и биохимична бременност.....

Трудно ми е след всичко но не мога да се предам, защото това е моята МЕЧТА, моят стремеж към щастието да бъда мама.

Не се предавай!

След като ти е казал, че иска да говорите значи има стратегия за теб!
 
Затвори бързо тази страница и отвори друга, нова и чиста!

 Hug

# 6
  • Мнения: 491
  Belief, колко много си преживяла само и си толкова силна да продължиш. Възхищавам ти се и ти пожелавам успех !

# 7
  • София
  • Мнения: 2 908
ИМАМ ВЯРА както и belief ти е казала не се оставяй на отчаянието в никакъв случай,в този момент трябва да си силна колкото и да е трудно и да гледаш напред със вяра и надежда че ще успееш,а това ще стане но кога точно-Божа работа е.
Доктор Стаменов те вика да поговорите,това значи че този опит още не е отписан и той явно има план за теб.
Ще се моля за теб заедно със всички момичета тук и ще продължавам да очаквам хубавата новина от д-р Стаменов за теб. Praynig Hug

# 8
  • Мнения: 2 270
ИМАМ ВЯРА  Hug
не се оставяй отчаянието да те обземе - ИМАЙ ВЯРА!!! Praynig Praynig Praynig

# 9
  • Мнения: 87
Имам Вяра, въпреки че ти е много трудно в момента, все пак щом доктора е искал да говорите явно има нещо предвид, може би ще смени лекарствата и да се надяваме, че следващия път няма да има проблеми. Нищо не е изгубено, варианти има, така че вярвай на док и той ще ти помогне! Hug

# 10
  • Близо до София
  • Мнения: 896
Имам вяра, само ти знаеш какво ти е на душичката, каквито и успокоителни думи да изкажем само ти си знаеш дали ще те утешат, това е болка която ти ще преодолееш, трябва да преодолееш и да продължиш. Не се отдавай на отчаянието. Желая ти много здраве, късмет и скоро да преминеш към следващ опит и то успешен  Wink. Прегръщам те.   bouquet

# 11
  • Мнения: 1 250
ИМАМ ВЯРА, силно те прегръщам, миличка. Не се отчайвай, моля те. Все още има някаква надежда. Ако ли не, събери сили и се подготви за следващия опит. И най-важното - вярвай на д-р Стаменов.

# 12
  • Мнения: 4 589
Имам вяра не напразно носиш този ник - не се отчайвай, продължавай да вярваш. Стаменов ще измисли нещо, вярвай и на него, той е там за да ти помогне. Нещата ще имат хубав край, сигурна съм в това.

Пореви си хубаво, ще те боли глава, ще ти е гадно, но ще те отпусне. Когато си готова, вдигни глава, усмихни се и давай напред.

Ние сме с теб!!!

# 13
  • Мнения: 1 715
Благодаря на Вси4ки ви за окуражаващите думи! Hug
4естно да ви кажа,о4аквах по -зле да реагирам.Да,от4аяна съм,но ве4е съм готова!Да,колкото и да ми се искаше този опит да е успешен,колкото и да съм тъжна и ....и аз незнам какво,аз съм готова да продължа!Стаменов ми каза,4е има какво да говорим(тъй като аз това попитах,дали има въобще какво да говорим).Вярвам му,наистина му вярвам,само той може да ми помогне.
И въпреки финансовата криза,в която сме,ще продължа!Дано само има шанс!Надявам се разговорът ни да ме успокои!

П.П.Доктор Стаменов не ми взе и 1 стотинка за процедурата,за нищо!Платих си само лекарствата.Това е човек с голямо Ч.Незнам един ден как ще му се отблагодарявам,едва ли ще мога! Hug

# 14
  • София
  • Мнения: 23 162
ИМАМ ВЯРА,  Hug
чакаме в неделя хубави новини

Общи условия

Активация на акаунт