Знаете ли нещо по този въпрос?

  • 1 334
  • 17
  •   1
Отговори
Възможно ли е и има ли жени който да са били бременни и през първия месец на бременноста им да са имали цикъл?

# 1
  • Мнения: 1 187
За нормален цикъл ли питаш?

# 2
Ами горе долу,тъй като до 3 ден беше нормален май.после рязко намаля до свършване а иначе е по 5 дена.а сега закъснява с 6дни,като последния секс беше преди цикъла,затова питам възможно ли е да е имало бременност още тогава,правила съм един тест тогава беше отрицателен,и затова реших че няма нищо но сега като ми закъснява 6 дена се замислих,понеже съм чувала че ако е имало двойно оплождане и едното не се е задуржало може да има цикъл и бременност в същото време.

# 3
  • Мнения: 1 187
Вече мога да кажа, че няма невъзможни неща - чудеса стават всеки ден. Но е малко вероятно според мен. Дано се включат и другите момичета, те  четат много и знаят повече.

# 4
И аз мисля така  Simple Smile Аз тук в една тема от многоотдавна прочетох едно момиче да казва че нейна приятелка била бременна и първия месец не знаела понеже си имала цикъл,следващите месеци вече спрял,а и като се има впредвид,че малко преди това бях спряла противозачатъчните които пих два месеца може и да съм бременна,утре ще направя още един тест newsm78

# 5
  • Мнения: 1 187
Направи си кръвен!

# 6
Офффффф,много ме е страх когато ми взимат кръв,без да преувеличавам и да се глезя става ми ужасно лошо,прималява ми,но ако е наложително сте се направи няма начин!

# 7
  • Мнения: 1 187
Това стана чат, няма ли някой по-компетентен да се включи. Не е наложително, но ще разбереш със сигурност. Ако не искаш, изчакай още няколко дни и тогава си направи обикновен тест, нека има закъснение поне 10 дни, макар че при мен при такова закъснение тестът беше отрицателен, а бях бременна.

# 8
  • Бургас
  • Мнения: 3 158
И аз бих те посъветвала да пуснеш един кръвен тест, но щом толкова те е страх, направи утре сутрин един уринен. Ако има бременност отпреди месец и половина, дори уринен тест ще я засече. Лично аз се съмнявам да е бременност; може просто овулацията ти да е била по-късно този месец.

# 9
  • Мнения: 1 085
То тогава и аз да се притеснявам защото тоя месец ми вървя 2 дена.

# 10
  • Видин
  • Мнения: 961
Аз имах цикъл през първият месец, когато забременях със сина ми.
Беше само 3 дни и с малко по- тъмен цвят, но аз не обърнах внимание.Чак след две седмици когато започнаха други симптоми се усетих Flutter

# 11
  • Мнения: 3 641
Възможно е и не само в първия месец. Пусни си кръвен тест, само така ще бъдеш сигурна Peace

# 12
# 13
  • Мнения: 1 001
да възможно е.познавам такава жена.Но се съмнявам да е било така и се надявам чудото да стане.Успех

# 14
  • Мнения: 3 294
Поне доколкото разбрах ти се съмняваш че е настъпила бременност през предния ти цикъл и от този имаш шест дни закъснение , ами тогава за какъв кръвен тест говорим  ooooh!, то ти трябва да си в третия месец ако си бременна , направи си уринарен . Дори и да е настъпило бременност през този цикъл с това закъснение и уринарния трябва да покаже  Peace

Общи условия

Активация на акаунт