Въпрос за домашен любимец

  • 609
  • 6
  •   1
Отговори
Дълго разглеждах сайта,докато реша тук да напиша това,което ме озадачи.Може да е нормално,но аз съм доста учудена,ето какво ми се случи.Миналата година си купих папагал,женски.Тези дни беше малко неспокойна,но не обърнах внимание,докато преди два дни видях ,че е снесла едно яйце,да нормално е като е женски папагал, но странното е че никога не съм ч пускала с мъжки,сама е в клетката,а сега има яйце.Доста търсих из нета,но инфото което намерих не ми помогна.Случвало ли се е на някой,и дайте съвет какво да правя.

# 1
  • С питане до Цариград, стига се, но с ... отзад!
  • Мнения: 6 406
Изяж го!  Mr. Green

Сериозно, не знам, но има подфорум хоби, където можеш да попиташ.

Ето ти и линк

# 2
  • София
  • Мнения: 6 044
Вярно питай в Хоби... Иначе те май и кокошките снасят и без петел, неоплодени яйца. Може да е такова... newsm78 newsm78

# 3
  • Мнения: 3 880
но странното е че никога не съм ч пускала с мъжки,сама е в клетката,а сега има яйце.
Joy
Карла, жената също, от една определена възраст, има периодично яйцеотделяне, без значение дали е имала мъж "в клетката" или не Wink Мъжкото тяло само може да оплоди въпросното яйце, но не спомага за отделянето/снасянето му. Ясно? Simple Smile Не си внимавала в часовете по биология Naughty Laughing

# 4
  • Мнения: 12 662
Ех, градски чеда.  За вас Гугъл е Вселената. Не си ли виждала баба ти да преглежда яйцата за мътене. Напиши думата зАпъртък и може да ти излезе нещо.

# 5
  • с/у ОколоМръсТното
  • Мнения: 19 148
... и дайте съвет какво да правя.

 cook -->  newsm64 -->   lalalala

или  kyllmg -->  newsm57-->  newsm75 smile3537 nuts ku-ku

 Joy Joy Joy

# 6
  • Мнения: 4 585
Милиони кокошки в птицекомбинати всеки ден снасят яйца, без да са виждали петел през живота си.
Опържи яйцето, навярно не са много хората, яли папагалски яйца. После сподели.
В Разградския зоокът си имаме папагал софе. Бил е в група, свири хубаво и чисто,
от време навреме изломотва нещо на испански. Сив, почти черен, сложили са го в една клетка с мара.

Общи условия

Активация на акаунт