страх ли ви е да пишете?

  • 4 779
  • 117
  •   1
Отговори
  • Мнения: 2 401
Вече няколко пъти  (не един-два)  ми се случва това:  провокира ме някоя темичка, засърбяват ме ръцете яко, изписвам набързо няколко изречения, после се почесвам по главата и ги изтривам..   Confused Та затова питам страхувате ли се да пишете за някои неща? Не само тук, в интернет изобщо.

# 1
  • Galaxy 13197853088
  • Мнения: 2 392
страх не, но опасение за бан да.
макар че един бял лист и химикал понякога са по-гадни от кошмар.

# 2
  • Мнения: 2 556
Ами да, аз пиша само неща, които бих казала така или иначе навсякъде, без да ме притеснява каквото и да е, който и да го прочете после. Има супер много неща, които никога не бих разнищила в Интернет.

# 3
  • Мнения: 1 896
Предпазлива съм, затова и не споделям информация, която считам за прекалено лична в интернет.
Иначе в този форум рядко ми се е случвало да изтрия нещо, което съм смятала да публикувам. Не от страх, просто съм преценила овреме, че тонът ми не е подходящ или включването ми е неуместно към коментираната  тема.

# 4
  • Cофия
  • Мнения: 1 211
Ами, не, не ме е страх
Аз по принцип не мога да си трая, така че ако имам да казвам нещо - го казвам на секундата.....то и за това си патя по някога, ама кво да правиш.... ooooh!

# 5
  • Мнения: X
Не ме е страх, по-скоро като изпиша пет реда понякога спирам и аз сама да се разбирам какво искам да кажа, решавам, че светът може да мине и без моето мнение по въпроса и че няма да умра, ако не го споделя и следователно трия.

# 6
  • София
  • Мнения: 2 430
Страх не!По-скоро предпазливост,да не засегна някой или да го обидя по някакъв начин.

# 7
  • Мнения: 24
Да, страх ме е, затова никога не споделям лични неща във форума

# 8
  • Мнения: 6 991
Случва ми се и на мен.
Не ме е страх, по-скоро решавам, че или не съм достатъчно компетентна или съм твърде рязка и ще нараня я автора, я някого, когото цитирам...и се отказвам.

# 9
  • Мнения: 1 775
Не ме е страх, по-скоро като изпиша пет реда понякога спирам и аз сама да се разбирам какво искам да кажа, решавам, че светът може да мине и без моето мнение по въпроса и че няма да умра, ако не го споделя и следователно трия.
И при мен се получава същото. Понякога ми се случва докато пиша, да реша, че няма смисъл и просто да щракна Back бутона.

# 10
  • Мнения: 871
Автоцензурата не ми е чужда, да, макар и понякога да е мъчително Mr. Green

# 11
  • Мнения: 552
Трия си от време на време писаниците,но не е от страх Mr. Green
Считам,че може да се мине и без моето "мнение".

# 12
  • Мнения: 2 161
Да,страхувам се да не обидя някого.

# 13
  • Мнения: 1 545
Страх силно казано... по-скоро се замислям има ли смисъл, четейки темата решавам да отговоря, тръгвам да пиша и като погледна дали трябва да цитирам някой и виждам, че това, което искам да кажа е вече казано и тогава трия... с две думи, рядко трия, повечето случаи пиша докрай. В повечето случаи само чета без да пиша, но не защото ме е страх и нямам какво да кажа.

п.п. по повода за обидите сега се сетих, че може да се направи тема, в която ако има някой да се заяжда с друг и да спорят за някакба тема без да спамят темата, могат да се поканят във въпросната тема, където да се спори...т.е. да си кажат без да има обаче сърдити....дано да сте схванали какво имам в предвид, че нещо като за петък ми е едно омотано...

# 14
  • София
  • Мнения: 18 679
Ооо, да, особено в отчетната. Младите мами са толкова тънкообидни Simple Smile Чак понякога се възхищавам от себе си колко дипломатична успявам да бъда Flutter
Тука в клю-то и в ДиС съм повече себе си, което може би неизбежно кара някого да ме мисли за чавка, но какво да се прави - чавка съм си Mr. Green
Иначе за споделянето на лично инфо - не, не ме е страх. Така или иначе по форумските срещи всички се виждаме кой кой е, няма никаква анонимност, от какво да ме е страх? Пък и толкова приятелства завързах благодарение на форума...Не, не се притеснявам да пиша за себе си, за децата, за семейството.

Общи условия

Активация на акаунт