Има ли в нашата мила родина

  • 725
  • 10
  •   1
Отговори
.....служба за защита на животните? Днес видях как едно невръстно хлапе на има- няма 5 години душеше котенце на около месец. Живее в съседната къща, слязох , скарах му се и пуснах котето.Коментарът беше, че щом той си го е намерил може да си го души колкото иска.Нямам думи,искам направя нещо по въпроса,защото те имат и други животни и отношението към тях най-верятно е същото.Моля за съдействие, градът е Враца.Искам да добавя, че майката стеше на прозореца и гледаше малкия душманин с умиление.Преди да му се скарам му обясних защо не бива да постъпва така, а той зяпаше неразбиращо.

Последна редакция: пт, 31 окт 2008, 17:35 от Силвийка

# 1
  • Мнения: 4 447
Трябва да направят "Animal Police". И да приберат тия,
които са го научили да правят така. Децата се учат не
им изкристализират тия идеи докато спят или обядват.

# 2
  • Мнения: 256
Off topic
Силвийка, и ти какво? Така и така вече е удушено туй котенце, чакай да си го кача на аватара  Joy

По темата - може и да има такава службица някъде и някой да се получава заплатката - колко такива знаем, дето не вършат работа и никой не ги е чувал, пък ....

# 3
  • Мнения: 2 161
Ще използвам темата,за да попитам:а има ли в милата ни родина институция,която да глобява стопаните на кучета,които не почистват след животните си?питам най-сериозно.И вече има ли закон,който забранява безразборното опикаване и така нататъка на домашните кучета навън,където си решат?Има ли специални алеи за тях?Дано да ме зарадвате.

# 4
  • Мнения: 9
Гледаме филмчета  по "Animal" и се надяваме да се погрижи някой за децата ни така, както се грижат там за животните... newsm78


Цитат
Всички сме в канавката, но някои от нас гледат към звездите. 
Много ми хареса това thumbsup

# 5
  • Мнения: 502
   Силвийка,не котето се нуждае от помощ,а детето. За него съм загрижена повече. В подобна ситуация би ми станало тъжно за малкия,който прави това,явно няма кой да го научи,че така не бива.
  На въпроса на Шанел няма кой да отговори в нашата мила Родина.

# 6
  • Мнения: 3 423
А такава за защита на хората има ли?
И действа ли или само усвоява пари?

# 7
  • Мнения: 274
А такава за защита на хората има ли?
И действа ли или само усвоява пари?

Лиси, здравей Simple Smile
Баси Хелоуина беше... Сега се връщам, още по-маскиран Simple Smile
Естествено, че има. Министерство на извънредните ситуации или  по-известно като Министерство на бедствията и авариите.
Лиси, както винаги си права - целта на това министерство е да има колкото се може повече бедствия и аварии.

# 8
  • Мнения: 875
И вече има ли закон,който забранява безразборното опикаване ...

е, чак пък и да не пишкат... за другото - разбирам, но това няма как да се почиства, си мисля...

# 9
  • Мнения: X
Off topic
Силвийка, и ти какво? Така и така вече е удушено туй котенце, чакай да си го кача на аватара  Joy

Доколкото разбрах тя е спасила котето. И аз мисля като Лаура. трябва да има ветеринарна полиция.

# 10
  • Мнения: 256
Off topic
Силвийка, и ти какво? Така и така вече е удушено туй котенце, чакай да си го кача на аватара  Joy

Доколкото разбрах тя е спасила котето.

buttinsky, това е ясно. Стана ми смешно като отворих темата, видях аватара на автора и след това се зачетох за полуодушено коте. Та майтап е цялата работа.

Общи условия

Активация на акаунт