добър лекар в Пловдив

  • 951
  • 9
  •   1
Отговори
  • Мнения: 7
здравейте,отново искам малко помощ от вас мили мами.Моя братовчетка от Пловдив наскоро разбра,че е бременна ивсе още не е ходила на преглед при АГ.Моля ви препоръчай и добър лекар и кажете къде може да го намери.Предварително ви благодарим.

# 1
  • Мнения: 173
Аз съм изключително доволна от д-р Георги Крумов.Работи във ВМИ на Пещерско шосе,има частен кабинет в Гранда,но не в търговската част,а в новата , която достроиха,в частен център Евромед.Мога да кажа само прекрасни неща за него!

# 2
  • Мнения: 18
здравейте,аз съм много доволна от доктор Арнаудов,има кабинет в Гранда,в новата част,страхотен лекар и много внимателен

# 3
  • В страната на чудесата!!!
  • Мнения: 24
Др. Бачуров тел. 032963222; моб.тел.0888504834; Страхотен професионалист много внимателен и невероятно загрижен за всеки пациент. Кабинета му е зад магазин Нева. Heart Eyes  bouquet

# 4
  • Мнения: 29
здравей,
аз мога да препоръчам д-р Стратев,но за сж не работи със здравната каса
тел. 0888504591

# 5
  • Мнения: 235
здравейте,аз съм много доволна от доктор Арнаудов,има кабинет в Гранда,в новата част,страхотен лекар и много внимателен

С две ръце подкрепям това мнение!

# 6
  • Мнения: 566
аз мога да ти препоръчам д-р Тотева (работи в ДКЦ 3 до Филипово и със здравната каса ) а също така но само частно (работи в Селена ) д-р Здравко Минев и двамата са страхотни  и много внимателни с всеки пациент .Успех и здраво бебе на финала

# 7
  • Мнения: 641
Др.Матев,аз ходя при него защото много майки ми го препоръчаха.Можете да го намерите в АГ"Селена",но само платено.Много съм доволна,внимателен е и е винаги на разположение.

# 8
  • Plovdiv
  • Мнения: 86
Аз ходя при  д-р Паскалева, невероятен лекар и много отзивчив човек. Води раждания ВМИ но за съжалени не работи със ЗК, ето и мобилния 0888492712.

# 9
  • Мнения: 1 900
Аз ходя при  д-р Паскалева, невероятен лекар и много отзивчив човек. Води раждания ВМИ но за съжалени не работи със ЗК, ето и мобилния 0888492712.
Peace

Общи условия

Активация на акаунт