Какво столче за кола?

  • 1 217
  • 13
  •   1
Отговори
  • Мнения: 16
Здравейте!
Предстои ми да купувам столче за кола за над 9 кг. Спряла сам се на Concord Ultimax, Chicco KEY 1 XT Mandarino,  Römer LORD. Ако сте ползвали някое от тези споделете вашите впечатления.  Peace

# 1
  • Мнения: 1 572
аз бих ти препоръчала макси-кози железни са

# 2
  • Мнения: 120
Ползвам Chicco KEY 1 XT-доволна съм.Поставя се лесно в колата,обезопасено е,сигурно е удобно щом дъщеря ми стои в него без да мрънка.

# 3
  • В море от любов
  • Мнения: 519
Ние сме с bebe confort isofix Peace
За мен това е едно от най-добрите и най-важното стабилни и безопасни столчета Hug
Много съм доволна Grinning
Е , цената е малко височка, но си струва парите определено Peace
http://www.martis93.com/component/page,shop.product_details/flyp … uemart/Itemid,42/

# 4
  • Мнения: 2 640
Сигурна съм че има доста теми пускани за столче за кола, но търсачката ми намери само тази.

И на мен ми предстои такава покупка. Още преди да купя кощницата бях чела някакви статистики за най безопасни столчета, ама сега нещо не успявам да ги намеря. Макси Кози харесах, май и някакви Рекаро и Конкорд имаше. Какво ще кажете?

Е, той моя син каквото и да е столчето не иска да стои в него. А пътуваме доста и то все на дълъг път. Важно ми е и материята да не изпотява, че в кошницата на ЧИко миличкия вир вода става.

# 5
# 6
  • Мнения: 10 982
Нашето е Maxi Cosi Priori XP. Много е удобно за дълги пътувания, тъй като има 4 позиции, като най-легналата е почти като на кошницата до 9 кг.
За изпотяването - ако в колата е горещо, няма столче, което да не спарва. Хавлиените калъфки донякъде решават проблема.

# 7
  • Мнения: 113
Macsi Cosi Priori  Peace

# 8
  • Мнения: 1 102
Макси-Коси Приори

# 9
  • Мнения: 2 640
Благодаря ви момичета  за споделеното Hug

А каква е разликата между Макси Кози Тоби и Приори и ХР? Гледах гледах в сайта на Макси Кози и не разбрах...

Сегашната ни кошница на Чико е с easy fix  основа и е много удобно. Та си мислех и следващото столче да е така, ама пък се чудя има ли смисъл, тоест столчето няма да се маха толкова често колкото кошницата.

А какви са разликите в цените им?

Явно че ме вървим към макси Кози столче.

# 10
  • Мнения: 1 572
макси кози тоби е със защита за главата , има нещо като възглавничка и "расте заедно с детето " т.е горната част се изтегля но аз лично си купих приори защото гореказаното не оправдава разликата от 100 евро / купено е от чужбина и не знам колко струва в бг /

# 11
  • София
  • Мнения: 43 903
Мисля, че с тези трите - все няма да сбъркаш.
Иди с детето и колата до магазина - пробвайте ги, което лепне най-добре на седалката на колата и  което на детето му е най-удобно - това взимайте.

Ние сме с чикото, удобно и хубаво е, само че нашето е X-plus, което е по-новия модел. Доста прилича на Тоби Simple Smile
http://www.simonovi-bgshop.com/tsetska/catalog/index.php/cPath/90_139 ето ти цените на макси кози.

# 12
  • Мнения: 2 640
Проблемът е че няма как да пробвам всички.

Това на Бебе Конфорт могат да ми го пратят, също и на Ромер. Евентуално мога да пробвам утре Макси Кози Тоби, ама още се двуумя за него.

# 13
  • Мнения: 1 572
Евентуално мога да пробвам утре Макси Кози Тоби, ама още се двуумя за него.
според мен не си заслужава да платиш 150-180 лева повече за Тоби-то , макси кози приори ще ти свърши същата работа и е доста по-евтино Peace

Общи условия

Активация на акаунт