Зеленчукови супи на Нестле

  • 2 021
  • 26
  •   1
Отговори
  • Мнения: 1 193
Къде мога да ги намеря?И не можах да разбера те готови в  бурканче ли са или в кутия и се правят като кашите

# 1
  • BG
  • Мнения: 1 900
И аз ще следя за отговори.

# 2
  • София
  • Мнения: 12 550
Къде мога да ги намеря?И не можах да разбера те готови в  бурканче ли са или в кутия и се правят като кашите

Ще попитам брат ми и ще пиша!

# 3
  • Мнения: 514
Гербер имат зеленчукови супи, но са си чисто пюре... не знам защо така са ги кръстили. В бурканче са. Така че нищо чудо и на Нестле да са такива.

# 4
  • Мнения: 27 524
В кутийки са, хубави са, малко по-редки от пюре, но не наистина течни супи. Хубави са, давам ги все още.  Peace Не знам дали се внасят в БГ  Confused Продават се 2х250мл;


# 5
  • Мнения: 1 572
и аз дадох днес за първи път , много са вкусни

# 6
  • Мнения: 1 193
Щом  ги има във Варна, значи ги внасят, от кой магазин ги купувате.Нямам много време за обикаляне.

# 7
  • Мнения: 27 524
Щом  ги има във Варна, значи ги внасят

Jeje живее в Белгия  Wink

# 8
  • Мнения: 1 193
Щом  ги има във Варна, значи ги внасят

Jeje живее в Белгия  Wink
Embarassed

# 9
# 10
  • Мнения: 1 572
правилно , да потвърдя и аз  Laughing

# 11
  • Варна
  • Мнения: 2 171
Аз преди години ги купувах от Метро. Наскоро ги мернах пак там.

# 12
  • София
  • Мнения: 6 971
Нестле имат фирмен магазин точно до входа на фабриката им в Люлин, но не зная дали тези супички ги има там.

# 13
  • Мнения: 2 960
В кутийки са, хубави са, малко по-редки от пюре, но не наистина течни супи. Хубави са, давам ги все още.  Peace Не знам дали се внасят в БГ  Confused Продават се 2х250мл;



аз пък не съм виждала да се продават тук hahahaнаистина във Варна.Обаче днес ще направя по обстоен преглед на познатите ми магазинчета за детски храни bowuu

# 14
  • Мнения: 1 572
ей сега видях в съдържанието на супите че съдържат модифицирано нишесте , това не е ли от онези опасните неща newsm78

Общи условия

Активация на акаунт