Безвредни ли са надуваемите матраци Intex?

  • 2 920
  • 3
  •   1
Отговори
  • Мнения: 165
Обръщам се с въпрос към тези, които са ползвали надуваеми матраци Intex?

Тъй като нашият еднолицев матрак вече е ужасен и пружините му подскачат докато спим, решихме да купим временно (докато стане време да се преместим в новото жилище и евентуално да си купим спалня) надуваем матрак.

Проблемът е, че след като го надухме от матрака се понесе ужасна миризма - не мога да я определя, но мирише на нещо като гума, лепила, абе отрови някакви, химии. Понеже в момента живеем в една стая, където спим, храним се и правим всичко, се налага непрекъснато да търпим тази миризма. Притеснява ме дали тя не е вредна за детето, но в интернет не намерих информация за вредността/безвредността на този продукт.

Та, искам да помоля, ако има някой, който е ползвал или е проучвал въпроса за тези матраци, да сподели опит и мнения.

# 1
  • София
  • Мнения: 6 248
Ние имаме такъв надуваем дюшек, но не е имало такава миризма. Защо не се опитате да го върнете в магазина и да ви го подменят?

# 2
  • Мнения: 71
Доста време ползвахме такъв дюшек...в началото имаше такава миризма, но много бързо се измириса...
Не мисля, че е вредно

# 3
  • Мнения: 1 844
нормално е като е нов да има миризма на гума и тн.като го използвате известно време ще изчезне.
не ми е известно да е вреден..

Общи условия

Активация на акаунт