И НОЕМВРИ нека да е лесен ... като песен

  • 21 521
  • 464
  •   1
Отговори
  • Мнения: 3 621
 Hug Hug Hug Днес е 1, и си позволих да пусна нова темичка, нека новия месец да ни е пълен само с положителни емоции, и много красоти ...
Благодаря ви на всички, че ви има ...   Hug Hug Hug

# 1
  • София
  • Мнения: 3 123
Нефертити,благодаря за темичката и пожеланията! Hug Heart Eyes

Нека този месец бъде щастлив и късметлийски за всички ни!Нека има още хубави новини за бебчета,много положителни тестове и здрави дечица,безпроблемни бременни тумбачета!

Аз много го обичам,защото започват много празници за нашето семейство.Аз ,мъжът ми и баща ми сме рожденници.Вуйчо ми и братовчедката са именници.Чакам кумата ми всеки момент да роди ,дай Боже живо и здраво момченце. Praynig
Братовчедка ми и предстои на 24-ти лапаро и дано е успешно,че и тя милата е мама на ангелче! Praynig
Пък и месецът преди моя още по-любим заради Коледата месец.Аз вече така празнично съм се настроила.Особено след снощтното обикаляне за бонбони с Жори. Mr. Green

Аничка,ти май също имаш повод за почерпка този месец. Hug

# 2
  • Мнения: 3 166
 Hug

и на мен днес ми се иска просто да благодаря, че ви има.

Благодаря...

# 3
  • Мнения: 3 016
Чул те Господ Нефертити ! Laughing

# 4
  • Мнения: 611
влизам малко със закъснение , но днес цял ден ме няма в къщи.
Черпя ви виртуално , кой с каквото си пожелае , че до след малко имам РД , имам още 15 мин. Mr. Green

Дано новата темичка е изпълнена само с положителни постове и много усмивки Heart Eyes

# 5
  • Мнения: 3 016
                                     
   Хриска, желая ти много здраве ,силен дух и на  следващият Рожден Ден да получиш най-големия и скъп подарък -едно живо и здраво бебче !!!

Последна редакция: нд, 02 ное 2008, 07:45 от reni _805

# 6
  • на дъното
  • Мнения: 1 539
Честит Рожден Ден Хриска.Желая ти много щастие и здраве Hug

# 7
  • Мнения: 3 621
                                                               
Хриска , от сърце ти пожелавам да си много здрава ,щастлива,и обичана и да плачеш само от щастие

П.П. Явно месеца ни ще е изпълнен с поводи за празнуване, и аз имам рожден ден през ноември и майка ми, а на 15-ти с Митко имаме годишнина
Пожелавам хубава неделя на всички

# 8
  • Мнения: 7 107
Хрисе, бъди жива и здрава! Нека никога, никога повече късметът да не те загърбва! Останалото е това, което си имаш - обичта на прекрасната ти синеока красавица, на татко й и на близките ти.    bouquet

Мерси за темата, Нефертитче!  Hug Дано всичко, което си пожелала се сбъдне.   bouquet

# 9
  • Мнения: 226
 Хриси, от сърце ти желая да си здрава , много радост и обич да даваш на всички, които те обичат!


 

# 10
  • Мнения: 3 166
Хриска, честит празник, слънце! С цялото си сърце пожелавам всичко лошо вече да е само зад гърба ти, а пред теб да  чака твоето щастие и сбъднатите ти мечти! Вярвам,че ти предстоят само радост и много обич! Hug

Аз да се оплача - Вики ми е пак болен. И аз освен за него сега треперя и за малчо. Дано този път го опазим! Praynig

# 11
  • Варна
  • Мнения: 1 003
И аз ви благодаря, че ви има и много ви обичам  Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes. На 26-ти ставам на 30, май сме много скорпиони и стрелци  Grinning.
Хриска Честит Рожден Ден! Пожелавам ти оттук нататък само щастие и много поводи за радост!

# 12
  • Мнения: 686
Хриска, честит рожден ден мила!  bouquet Пожелавам ти много щастие с хората, които обичаш и всичко лошо да е вече зад гърба ти!
Фивка,  Hug радвам се, че сте тук. Спокойни и безпроблемни оставащи бременни месеци!
Светле Hug, много се измъчи твоят юнак (и майка му). Сигурно още не се е възстановила имунната му система от предното боледуване. Защо не вземете марсианци или някакви други витаминчета да укрепне.
И аз да ви се обясня многУ вЪ Убичам  Hug

# 13
  • Sofia
  • Мнения: 4 036
Дано настоящият Ноември месец наистина бъде изпълнен с хубави ЧУДЕСА, безброй положителни вести, потоци хубаво настроение, крепко ЗДРАВЕ и много Късмет   Hug   Heart Eyes    bouquet    Praynig   Simple Smile   bowuu   Flutter 


# 14
  • Варна
  • Мнения: 2 305
Нефертити, благодаря за хубавите пожелания и новата тема! Желая на Талето този месец да донесе невероятно щастие!

Хриска, бъди здрава и благословена! Много любов, много щастие и много късмет ти желая!


Светле, дано този път ви размине боледуването! Гушкам ви всичките!

Общи условия

Активация на акаунт