Село Бяло Камъне-отзиви

  • 3 770
  • 7
  •   1
Отговори
  • Мнения: 50
Ще ви помоля,ако някой е бил там и има пресни впечатления да сподели.Селото се намира в Средна гора,близо до Старосел.Благодаря ви предваретелно Hug

# 1
  • Мнения: 2 558
http://byalokamane.com/home.php
за този комплекс ли се интересуваш?
не съм ходила, но съм чувала, че било хубаво

# 2
  • Мнения: 50
Да точно това е комплекса Simple Smile.И аз чух добри отзиви и вече направих резервация за Нова година.Дано да е хубаво,после ще разказвам Laughing  bouquet

# 3
  • Пловдив
  • Мнения: 2 508
Село няма. Ние ходихме да го гледаме преди 2-3 седмици. Къщите и бунгалата много ми харесаха, но всичко беше заето за НГ. Виж, по отношение на другата част...не съм особен фен. Било е лагер, след това база на военните. Малки, тесни стаички, нови креватчета в двата края на стаята, стари врати... Ресторантът е точно, както го виждаш в нета, току-що ремонтиран.
Местността е невероятно красива - есенна гора в жълто, червено и всички други цветове, всичко в цъфнали циклами...красота. Пътят- това беше доста екзотично  Grinning 9 км черен път, не е много наклонен, ама като имаш предвид, че бяхме с джип и ми се видяха като 50 км...имай го предвид. Казаха хората, че имали рейсче, скоето извозвали Mr. Green закъсалите.
Ние ще да ги посетим с оставане напролет, но задължително в къщите.

# 4
  • Мнения: 50
Desex,Jul ,благодаря за отговорите  bouquet.Ние сме компания и сме резервирали една от къщичките.Дано изкараме хубаво Laughing

# 5
  • Пловдив
  • Мнения: 2 508
Къщичките са супер  Peace Пийте по едно кафе на верандичката и за нас  Grinning

# 6
  • Мнения: 2 558
приятно прекарване и да се похвалиш после  Grinning

# 7
  • Мнения: 50
Мерси,момичета!После ще се отчитам със снимки Grinning  bouquet

Общи условия

Активация на акаунт