Чирпански мами насам елате!3

  • 17 883
  • 293
  •   1
Отговори
  • Мнения: 58



bowuuЕто ни и нас: bowuu

jinjer_78-Даниела,родом от Чирпан,живее в Благоевград
iniici-Инна живее в София,родом от В,Търново
AIR-Анелия родом от Велико Търново,в момента живее в Пловдив
Мама на мишле-Яна,живее в Чирпан
inka2005-Таня,родом от Чирпан в момента живее в Казанлък
Gwen-живее в София,чирпанска снаха
smarfieta9-Грета,родом от Варна,живее в Чирпан(в отбора на снахите)
Dora Petkova-Дора живее в Чирпан
Pavlina Petrova-Павлина живее в Чирпан
bbibbi-Биляна живее в София,чирпанска снаха
Borinka-Боряна живее в Чирпан
viktori-родом от Чирпан,живее в Стара Загора
silvadge-Силвия живее в Чирпан
Svetla70-Светла живее в Чирпан,детска учителка
iva_angel-Ива живее в София
Lora30-Любимка живее в Чирпан
MammaT-Цвета родом от Чирпан
Eurydice-Милена живяла в Чирпан,но не сега
sta-Таня родом от Стара Загора,чирпанска снаха живее в Чирпан
antoni13-Антония живее в Чирпан
m_tania-Станка


 coldЯнуари
Дора-26,01,1978г, Dora Petkova
Мирослав-27,01,2007г, на Pavlina Petrova
Gwen-31,01,1978г,Gwen

 coldФевруари
Тихомира-12,02,1993г, на Svetla70

 coldМарт
Илина-20,03,2005г, на inka2005
Ицко-27,03,2005г, на iniici

  Nature Partly SunnyАприл
Георги-24,04,2008г, на Gwen
Асен и Кристиан-26,04,2006г, на jinjer_78

 1swingМай
Светла-04,05,1970г, Svetla70
Цвета-08,05,1975г, MammaT
Атанас-12,05,2000г, на Pavlina Petrova

  Nature SunnyЮни
Дейвид-02,06,2004г, на m_tania
Боряна-04,06,1987г, Borinka
Мирослав-20,06,2007г, на silvadge
Инна-23,06,1982г, iniici

  Nature SunnyЮли
Силвия-13,07,1982г, Silvadge
Анелия-28,07,1979г, AIR
Клементина-31,07,1999 на MammaT

  Nature SunnyАвгуст
Таня-11,08,,,,,,,,,,, inka2005
Даниела-16,08,1978г, jinjer_78
Грета-28,08,1980г, smarfieta9
Павлина-28,08,1980г, Pavlina Petrova

  umbrellaСептември
Тано-10,09,2004г,  на Gwen
Петьо-24,09,2000г, на  Dora Petkova
Радостин-25,09,2006г, на AIR

  umbrellaОктомври
Стоян-03,10,2007г,-на bbibbi
Ива-04,10,1984г, iva_angel
Рая-20,10,2007г, на Borinka
Биляна-25,10,1980г, bbibbi
Станка-27,10,1979г, m_tania

 coldНоември
Михаил-23,11,2006г, на  Dora Petkova

 Nature SnowmanДекември
Tada newsm18 newsm59 newsm18 Tada

Стари теми:
1Мами от Чирпан къде сте,хайде във форума влезте-1
2Eсенен вятър повява и панаира в Чирпан се явява!2


Виждам че темата ни пак изпълни 15стр. и реших и аз да се пробвам да открия нова тема

Последна редакция: пн, 10 ное 2008, 10:16 от Dora Petkova

# 1
  • софия
  • Мнения: 757
 Dora PetkovaHug
Пу първа в новата тема  Laughing
Имам една идея...в началото на страницата да си сложим рожд.дни на децата и на нас- мамите Peace

# 2
  • Розовата долина
  • Мнения: 187
И аз тук!!!! Laughing
Днес времето беше страхотно,разходихме със сестра ми до руската църква в с.Шипка и после посетихме Голямата косматка.После ще пусна малко снимки,че сега нямам време да ги кача.
Идеята на iniici е много добра,само някой трябва да се заеме с тази задача Wink
Ето:http://www.snimka.bg/album.php?album_id=85610&pid=8682102

Последна редакция: нд, 02 ное 2008, 20:47 от inka2005

# 3
  • Мнения: 58
аз мога да ви кажа кой ще се заеме с идеята на iniici -Дидето,тази вечер тя ми беше на гости ,естетвено не можахме да се наговорим ,но на нас ни трябва една година най малко,много се радвам че се видяхме ,децата бяха много послушни ,добре си поиграха

# 4
  • Мнения: 11
  bouquetАй де и аз в новата темичка!  bouquet
Как сте момичета?Нещо ново и интересно около вас?
Още чакам за тая кухня,направо ще лудна вече.Тая седмица уж трябва вече да идват.Ще видим.
Джинджи,много се радвам,че се запознах ме и въпреки всичко исках толкова въпроси да ти задам,а не можах ме да се спрем и да си поприказваме.
Е стига толкова от мен за днес .На всички лека и успешна седмица изпълнена с много емоции и радост!

# 5
  • софия
  • Мнения: 757
Хайде да си дам данните, съжалявам, че не мога да се справя със задачата... Tired

мама Инна- 23.06.1982 г.

Ицко- 27.03.2005 г.

Ние тримата сме здрави вече и сме на линия. В петък си отиваме на В. Търново за събота и неделя

# 6
  • София
  • Мнения: 216
Здравейте чирпански мами:) Една мама от вас ме е поканила да вляза в темичката и аз много се зарадвах, въпреки, че съм родена в Стара Загора, учила съм от 1ви до 12ти клас там, а сега живея в София, много, много обичам Чирпан, защото и майка ми и баща ми са от там, защото бабите ми все още живеят там и защото в Чирпан съм прекарвала едни от най-хубавите си лета, май, май почти всичките докато бях ученичка:))))) Та нека ви се представя, казва се Ива, живея в София, родена съм на 04.10.1984, аз съм една бъдеща мама, очакваме първото ни слънчице да се появи на 08.02.2009, дано всичко е наред и сме живи и здрави всичките:) Много бих се радвала да си пиша с вас, а също и да се видим някой ден когато отида на гости на бабите с малкото сладурче:) Лек ден ви желая и до скоро писане!

# 7
  • Мнения: 15
Здравейте момичета!Благодаря на Мама на мишле  за поканата да се присъединя към вас.Отдавна ви чета и ще се радвам да споделям с вас всичко което ме вълнува.С някои от вас се познаваме с други тепърва ще се запознаем.Сега да ви се представя-казвам се Светла,живея си в Чирпан,началото на февруари чакам второ детенце,имам голяма дъщеря на 15г.и 9месеца,казва се Тихомира.Детска учителка съм,работя в детска градина.Ако някоя мама се нуждае от съвет или нещо друго свързано с детските градини мога да помагам.Това е в общи линии.Виждам също че и iva_angel се е присъединила тук при вас.С нея заедно сме във февруарския форум,и заедно чакаме нашите слънчица.Това е от мен.Лек ден на всички и много усмивки!  bouquet

# 8
  • Мнения: 0
Здрасти и от мен в новата темичка!Добре дошли на новите мами Svetla70, iva_angel Hug Hug Hug
Радвам се че са бъдещи мами като  мен и се включват при нас.Аз чакам моето детенце на 12.01
Svetla70 кажи при кого и къде ще раждаш?Аз мисля да е тук в Чирпан, а засега консултациите ми води Тотев  Simple Smile

# 9
  • Мнения: 15
smarfieta9 моя термин е на 12.02/на датата на която се роди и дъщеря ми/Макат че тая дата е твърде относителна.Аз ходя при Еремиева.Едно че откак се помня все при нея си ходя и второ че ми е малко рода  Wink.До сега съм доволна.Обръща ми достатъчно внимание,пуща ми всички задължителни изследвания даже и от нея си прибавя.За сега не съм мислила къде ще раждам.Може би тук,при нея.Така сме се разбрали за сега.Но една моя позната скоро роди в СЗ в клиника НИА МЕД.Много е доволна и от отношение и от внимание на лекари.Роди с епидорална опойка,преди това е била 4 часа на окситоцин.Каза че е чувставала всичко и напъни и болки но последните са били по-слаби в сравнение с обичайните за едно раждане.Всичко е струвало 650 лева.Така че и това е една възможност.Не знам има време да реша.Но като че ли тук ще съм по-спокойна аз,защото почти всички в отделението ги познавам.

# 10
  • Мнения: 286
Ехе,момичета здравейте ние се завърнахме от почивката си в Чирпан Hug Laughing Partyбеше супер от четвъртък вечерта до днес мина толкова бързо,радвам се че Дорето пусна нова тема дори не ми беше казала и като влязох случайно от тях да надникна и забелязах Mr. Green
Добре дошли на присъединилите се Svetla70,и iva_angel  welcome  bouquetмного се радвам че се присъединявате и че нещо ни свързва всички едно хубаво малко градче като Чирпан Hug
Среща все пак имаше в събота но закъсняхме всички без Смърфиетка и за това много и се извинявам Blush Hugсъжалявам че се разминахме и неможахме да се запознаем но съм сигурна че за на пред ще идваме по-често и ще се запознаем няма как,а и следващите пъти очаквам срещите да са доста по посещавани от нашите съфорумки Peace
Снимки съм направила супер много ще ги кача скоро временадявам се за да видите какво тичане падна след децата и нищо не си казахме почти hahaha
Сега ще имаме още форумски бебета през новата година и много се радвам Heart Eyes
Ще помогна на Дорето и ще направим списък в началото на заглавната страница със рождените дне аз отдавна се каня но неоставаше време,вие пишете аз ще се постарая Peace
Пътуването ни мина чудесно и в двете посоки,децата пътуваха много спокойно вече са големи и е страхотно че си стоят в столчетата ние отпред и всичко върви по вода,много ми беше приятно да се видя с приятели и стари познати и снимах ли снимах да има матерял за разглеждане после зимата с децата,момчетата толкова харесаха пързалките във градската градина че направо опищяха всичко като решихме да си ходим в неделя по обед Joyа на мен мама ми купи палто и страхотен костюм от пола и сако и едно боди а и децата получиха доста подаръци и много им хареса Mr. Green
Е похвалих се сега ще си почина малко че какво оправяне и пране ме чака но утре защото от 17,30 съм на курс по английски започвам от днес Wink

# 11
  • София
  • Мнения: 216
smarfieta9 моя термин е на 12.02/на датата на която се роди и дъщеря ми/Макат че тая дата е твърде относителна.Аз ходя при Еремиева.Едно че откак се помня все при нея си ходя и второ че ми е малко рода  Wink.До сега съм доволна.Обръща ми достатъчно внимание,пуща ми всички задължителни изследвания даже и от нея си прибавя.За сега не съм мислила къде ще раждам.Може би тук,при нея.Така сме се разбрали за сега.Но една моя позната скоро роди в СЗ в клиника НИА МЕД.Много е доволна и от отношение и от внимание на лекари.Роди с епидорална опойка,преди това е била 4 часа на окситоцин.Каза че е чувставала всичко и напъни и болки но последните са били по-слаби в сравнение с обичайните за едно раждане.Всичко е струвало 650 лева.Така че и това е една възможност.Не знам има време да реша.Но като че ли тук ще съм по-спокойна аз,защото почти всички в отделението ги познавам.

Хехе, продължавам да се убеждавам колко малък град е Чирпан, ама аз затова си го и обичам, там всеки се познава със всеки, убедена съм, че ще имаме общи познати, нищо, че не съм живяла за постоянно при вас, сега виждам например, че баба ми живее в едно блокче със свекъра (вече покойник) и свекървата на д-р Еремиева, той също беше лекар и е помогнал на мама да роди батко ми в болницата в Чирпан през 74 година, няма начин, те са 3 етажа по 2 апартамента, като едно голямо семейство са си:)))

# 12
  • Мнения: 0
jinjer_78 много съжалявам че не можахме де се запознаем ,но се надявам следващият път.Мислех че сте променили деня и часа на срещата защото беше много странно от всички мами нито една да не доиде до 10;20 newsm78
Но както и де е радвам се че си си тръгнала с положителни емоции и ще те чакаме скоро при нас ,и каккто казва Биби/извинявай ако съм сгрешила ника ти /следващият път с  разменени номера на телефоните ,че иначе няма да може да се запознаем Mr. Green

# 13
  • Мнения: 800
 newsm03 Благодаря много за поканата !Интересно къде съм гледалаи защо до сега не съм видяла ,че има тема на Чирпанските мами.
Весел и усмихнат ден на всички.

# 14
  • Мнения: 286
Добър ден,
охоо ново попълнение,m_tania welcome  bouquet Hug  bouquetдобре дошла при нас,толкова съм щастлива как главоломно се разраства групата ни newsm44

Аз днес съм се заела със пране и подреждане,снощи ми се провали първият ден на курса по английски но нищо ще започнем в сряда Winkднес така си поспаха децата че чак към 9 без нещо ги заведох Simple Smile

Общи условия

Активация на акаунт