Гадене от пастата за зъби!

  • 3 543
  • 9
  •   1
Отговори
В последно време ужасно много ми се гади от четката и пастата за зъби.Смених ги и 2-те,но успех никакъв.На какво се дължи това?Не съм бременна.Само като си помисля,че трябва да си мия зъбите и започва да ми се повдига.Случва се и по време на миене да повръщам  Sick Надявам се да ми дадете някакъв съвет Simple Smile

# 1
  • Мнения: 10 599
Смени ги пак и не четкай много крайните зъби, докато ти мине.

# 2
  • Мнения: 194
На мен ми се е случвало като бях бременна и веднъж от една отврат паста за зъби.  Sick

# 3
  • София
  • Мнения: 1 508
И при мен е така, но търпя.Особено ми се повръща като си четкам езика.

# 4
  • Мнения: 10 685
Не знам дали е шега, но на мен ми се е случвало подобно нещо и трябва да ви уверя, че никак не беше приятно. Продължи доста дълго време, може би няколко месеца. Можех да търпя само пасти съдържащи сода бикарбонат Confused От всичко друго ми се гадеше.
Ще ми е интересно, ако някой би могъл да обясни какво в пастите предизвиква подобен рефлекс  Rolling Eyes

# 5
  • Мнения: 1 941
Момичета, съвсем сериозно и аз съм имала този проблем. При мен се дължеше на силната мента, която просто не понасям в толкова концентирани количества. Проблемът реших като преминах изцяло на детска паста за зъби с плодов аромат. После постепенно някак си се върнах към нормалните пасти, но гледам през 2 тубички третата да ми е детска.

# 6
  • Мнения: 372
Детската паста за зъби наистина помага.Опитайте!   Peace

# 7
  • Мнения: 120
Детската паста за зъби наистина помага.Опитайте!   Peace

На мен от детски ми се повръща !

# 8
  • Мнения: 128
На една приятелка и се беше случило в определен период да и се гади от пастата за зъби. Точно тогава си имаше проблеми и след време, когато гаденето и премина тя каза, че сигурно е било на нервна почва.

# 9
  • Мнения: 1 941
На една приятелка и се беше случило в определен период да и се гади от пастата за зъби. Точно тогава си имаше проблеми и след време, когато гаденето и премина тя каза, че сигурно е било на нервна почва.
Това е много смешно, не мога да я схвана тая закономерност  Joy

Общи условия

Активация на акаунт