трета бременост

  • 808
  • 5
  •   1
Отговори
  • Мнения: 218
Здравейте,
притеснява ме факта ,че имам разлика от 18 г.  преди последното раждане и ако има мами с такъв голям интервал бременност да споделят как е минало раждането им .
Дали е като за първи път след като е след толкова време ? Rolling Eyes

# 1
  • с/у ОколоМръсТното
  • Мнения: 19 148
Здравей!  Grinning
Много се радвам за теб!   bouquet Дано всичко мине ОК  Praynig и си родиш много хубаво и послушно бебе.
Има много майки с по 3 деца. Има и майки с голяма разлика м/у децата си.
Опитай тук:
http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=341892.0

И мога да ти подшуна една мама, чиито 2-ма сина имат около 18-20г. разлика. Ако искаш, ми пиши на ЛС.

# 2
  • Мнения: 3 675
Към авторката - хич да не притеснява този факт.Майка ми имаше миналата година имаше ученик от нейния клас с братче бебе, дори го бяха взели на изпращането.Да ти е живо и здраво бебчето.  bouquet и безпроблемно раждане.

# 3
  • Мнения: 71
мого само да ти кажа Честито!!!!!!!!!!!!!!износи си бебчо и бъди спокойна.по-хубаво от пълна къща с деца-няма да са ти живи и здрави. Peace smile3501

# 4
  • Мнения: 322
ЧЕСТИТО ТИ БЕБЧЕ И ОТ МЕН!ПОЖЕЛАВАМ БЕЗПРОБЛЕМНА БРЕМЕНОСТ И НА КРАЯ ДА ГУШКАШ МАЛКОТО МЪНИЧЕ!   bouquetHug Peace
Какво по-хубаво от пълна къща с дечица,и аз замилсям след време да по третя живи здрави.

# 5
  • Sofia
  • Мнения: 185
Здравей. Grinning
Първо честито Heart Eyes
При мен разликата беше 16 год от баткото и 12 от каката. не е точно 18, но все пак. Раждането ме беше 4-то - нормално . Тъй като имах между двамата  още едно.
В общи линии всичко е до човек и до организъм, но в никакъв случай не е като за първи път. Wink
това което ми казаха лекарите и акушерките е, че е възможно мускулите поради поредното преразпъване да не са така активни и да нямам ритмични контракции. Познаха. Това малко ме поизмъчи, но всичко мина сравнително бързо. Приеха ме в 22 родих в 3.
Желая ти леко раждане и най-сладкото бебе на света. Heart Eyes
Ако още нещо те терзае насреща съм. Hug

Последна редакция: чт, 06 ное 2008, 21:01 от kam4o

Общи условия

Активация на акаунт