Сърбеж по цялото тяло

  • 1 569
  • 3
  •   1
Отговори
  • Мнения: 7
Здравейте!Имам следния проблем:5 дни бях на Гентамицин(инжекции), лекуващ гнойна ангина. След 6-7 инжекция получих нечовешки сърбеж по цялото тяло, който не отшумява вече трети ден след спиране на лечението.  Embarassed Обрив нямам, пъпчици-никакви... Но тоя сърбеж ме побърква.  Cry Има го като възможна странична реакция при приемането на Гентамицин, но бих се радвала някой,ако е имал подобен проблем, да сподели. Благодаря предварително!  Hug

# 1
  • Мнения: 419
Аз имах такова нещо, но не от медикаменти, а по време на бременноста. Както ти казваш нечовешки сърбеж, по цялото тяло. Без пъпки или каквото и да било.
Ходих в медицинска академия да ми правят тест за алергия - нищо! Накрая казаха, че е от бременността /бях в края на осмия месец слава богу/. Било от хормоните, които натоварвали черния дроб... newsm78. Както и да е, въпроса е,че като родих наистина ми мина...

# 2
  • Пловдив
  • Мнения: 2 491
Аз един път имах някакви сърбежи по тялото и си въобразих, че е от повишена кръвна захар. направих си изследвания и като бяха наред, сърбежите изчезнаха, значи е било от внушение, макар наистина сърбежът да е симптом.

Та първо щях да ти пиша направи си изследвания за захарта, обаче ти като си писала, че го пише в страничните ефекти, твърде е възможно да е от това.

# 3
  • В тъмната гора.
  • Мнения: 2 343
Или алергия, или повишена кръвна захар. Аз лично съм получавала такъв сърбеж от повишена кръвна захар.

Общи условия

Активация на акаунт