Въпрос свързан с костите

  • 977
  • 5
  •   1
Отговори
  • Мнения: 202
Здравейте искам да попитам дали някой който има дископатия е ходил на "чекръкчия" да го намистат и какво му е мнението.И ако някой знае такъв човек нека да ми каже.Благодаря ви предварително!

# 1
  • Мнения: 485
За да се подложиш на такава процедура трябва да имаш поне скенер на лумбални прешлени за да се отхвърли със сигурност че нямаш дискова херния или друго увреждане на гръбнака,защото при тях са абсолютно противопоказни всякакви "намествания" и тях му подобни.

# 2
  • Мнения: 433
За да се подложиш на такава процедура трябва да имаш поне скенер на лумбални прешлени за да се отхвърли със сигурност че нямаш дискова херния или друго увреждане на гръбнака,защото при тях са абсолютно противопоказни всякакви "намествания" и тях му подобни.
Peace Противозаконно е друг, освен доктор невролог или неврохирург завършил курс по мануална терапия, да прави каквото и да е с гръбначния ти стълб.Могат да те осакатят за цял живот.И не се връзвай на комшийката ,която я болял кръста и отишла при едикогоси и се оправила и ти като отидеш и ще се оправиш.

# 3
  • Мнения: 25 568
Намери си карта за санаториума в Павел баня - там са специалистите!  Peace

# 4
Привет
Аз съм на 26 и ми откриха дископатия.Казаха че няма лечение.Трябва да се пазя .Да си купя космодиск.И да спа на твърдо легло.Мажа се с див конски кестен обилно кадето те боли.Много помага.Струва 8 лв.От зелената опаковка с един кон от пред.

# 5
  • Страната на чудесата
  • Мнения: 6 479
Мажа се с див конски кестен обилно кадето те боли.Много помага.Струва 8 лв.От зелената опаковка с един кон от пред.

Това мазило наистина помага, но нещо не го намирам вече по аптеките! Моля за координати на заредена аптека Praynig

Общи условия

Активация на акаунт