Възпитание и самовъзпитание

  • 1 234
  • 14
  •   1
Отговори
  • Мнения: 7
Какво можете да споделите по тези въпроси? Имат ли връзка, какво представляват за Вас възпитанието и съмовъзпитанието?


БЛАГОДАРЯ

# 1
  • Мнения: 2 161
Какво ще пишем,дипломна работа ли?Домашно за 11 клас?

# 2
  • Мнения: 2 631
Мисля, че ще е по-лесно ти да споделиш мнението си за възпитанието и самовъзпитанието, за да стартираш дебатите!  Mr. Green

# 3
  • При хората, които обичам
  • Мнения: 3 192
Всъщност за чие възпитание ще говорим? Защото котката я възпитавам с вестник, ама децата не съм ги пробвала.

# 4
  • София
  • Мнения: 38 199
Ох пак темичка от новорегистриран герой!
Уморих се вече, бабиното...

# 5
  • София
  • Мнения: 1 783
Възпитанието е като английската морава - много поколения косене и подстригване. Ама не се отчайвай, все някой трябва да го започне.

# 6
  • Мнения: 24
Бих могъл да споделя скромното си мнение по зададените от теб въпроси, ама ще ме изгонят пак като мръсно куче.

# 7
Аз пък бих споделила,че не ми се  разтягат локуми по тема,която ме съмнява дали е интересна  за дебатиране дори за лапетии.
 Затова ще подмина тази скучна за мен тема като възпитана пловдивчанка,още повече ,че и няма с  кого да се заям.

# 8
  • Sofia
  • Мнения: 4 220
Възпитанието ми е даденост независеща от мен. Или го има, или го няма.
Работя върху себевъзптанието си. Макар и да предпочитам да го наричам самодисциплина /защото имам дадености, но не съм достатъчно дисциплинирана Wink/.

# 9
  • Мнения: 2 018
Възпитанието е независещо от нас /както каза додо_додо/ развитие на личността.
Самовъзпитанието е осъзната необходимост от доразвиване на личността.

# 10
  • Мнения: 7
Трябва да пиша реферат на тази тема. Взех 3 книги от библиотеката, но исках да разбера и Вашите мнения по въпросите, а не само тези на пофесори, философи и педагози. Благодаря, че ми отговорихте. Hug

# 11
  • Мнения: 3 405
Като начало прочети книгите, формирай собствено мнение и го докажи. Можеш да използваш цитати от професорите, фолософите и педагозите.

# 12
  • Мнения: 304
 Thinkingспоред мен много е важен примера който родителите дават на децата си Thinking

# 13
  • Мнения: 7
 WinkБЛАГОДАРЯ Simple Smile

# 14
  • Мнения: 5 940
Необходимостта от самовъзпитание понякога е функция на сблъсъка между твоето възпитание и това на околните.

Общи условия

Активация на акаунт