прикриване на стрии

  • 6 192
  • 25
  •   1
Отговори
Тъй като ми предстои да ходя на море, се чудех дали с някои от кремчетата за изкуствен тен ще мога да изгладя или поне да поприкрия стриите, които стават съвсем видими когато направя тен. Някой ползвал ли е такива кремчета?

# 1
  • Мнения: 6 472
На мен поне не ми свършиха кой знае каква работа в това отношение Sad

# 2
  • гр.София
  • Мнения: 269
Четох някъде че Contractubex заличава стрии, както и всякакви други белези по тялото....

Търсете в аптеките / 11 лв / !

# 3
  • Мнения: 1 645
Имам  останали бая стрии от бременноста-по корема,дупето и бедрата.Преди две седмици ми се наложи да ползвам автобронзант-крем за изкуствен тен и не ги скрива изобщо,напротив стоят или по тъмни или по светли от основата,и някак си изпъкнали,набъбнали.Не рискувай,защото ето сега две седмици по късно  тена ми все още седи тук таме на петна.Трудно се маха.По добре заложи на някакъв  подходящ бански.Аз си намерих страхотен-нищо не се вижда.
Успех

# 4
  • София
  • Мнения: 625
По добре заложи на някакъв подходящ бански.Аз си намерих страхотен-нищо не се вижда.
Успех
Цитат

Сподели моля те какъв е този бански дето нищо не се вижда newsm78
Иначе като много пъти е писано тук от стриите спасения няма Sad Naughty
Contractubex на мен грам не ми помогна.........Мажа се с какво ли не даже сега последните ми кремове струват 150лв #Crazyи ми обещават виден ефект но след продължително време.а на мен така ми се иска да стане бързо.........
успех

# 5
  • Мнения: 6 155
Четох някъде че Contractubex заличава стрии, както и всякакви други белези по тялото....

Търсете в аптеките / 11 лв / !

Тц, не заличава стриите Confused

# 6
  • Мнения: 50
ееееееее наистина ли не заличава, тъкмо мислех да си го купя  Sad  може би ако се използва дълго време без прекъсване?  то е ясно че за една седмица или месец нищо не става,ако се мажа една година дали ще има поне някакъв малък ефект?
Много ме дразнят тези стрии  Thinking

# 7
  • Мнения: 6 155
ееееееее наистина ли не заличава, тъкмо мислех да си го купя  Sad  може би ако се използва дълго време без прекъсване?  то е ясно че за една седмица или месец нищо не става,ако се мажа една година дали ще има поне някакъв малък ефект?
Много ме дразнят тези стрии  Thinking

Аз съм го мазала близо половин год. и то върху все още червени стрии. Е, не изчезнаха  Twisted Evil Като, че ли малкооооо се посвиха, но са си там Confused
Но ти ако искаш можеш да пробваш  Peace

# 8
  • Мнения: 254
Мими23 може ли да дадеш инфо за банския много съм любопитна да разбера какъв е точно. newsm17Моля те.

# 9
  • Мнения: 50
е значи по-добре да се откажа, моите отдавна вече не са червени  Confused  а според вас при втора бременност какво ще се случи със старите ми? дали ще станат още по-големи? и може би ще имам и нови  Cry и въобще ... #Cussing out    Rolling Eyes

# 10
  • София
  • Мнения: 786
"Контратубекса" и аз го ползах доста време и ефект нулев. После ми обясниха че той е за белези. Белезите били изпъкнали, а пък стриите са вдлъбнати. Всъщност той намалява изпъкналостта на белезите, което при стриите не е рентабилно Confused

# 11
  • Мнения: 1 645


Ето това е банския.Моят е  бял.Е  не е като  монокини,но  седи секси.Достатъчно  изрязан  за  да  показва  каквото трябва и достатъчно закрит за  да прикрие стрийките на корема  и  дупето Wink Wink Wink

# 12
  • Мнения: 6 314
Алеле. Много е хубав банският, но... точно с такъв бански бих си показала всички стрии.
Аз на корема и гърдите нямам нито една. Всички стрии са ми по бедрата и ханша  - няма спасение, освен с бански-боксери... и то пак не скриват всичко.  Close

Ще чакам да измислят "лек" за стриите.
Аз бях готова и на пластична операция, но ме разочароваха - не можело.

а според вас при втора бременност какво ще се случи със старите ми
Всички мои стрии са от първата ми бременност, но тогава нямаше кой да ми каже да се мажа, а и нямаше такива мазила.
През втората бременност се мажех нон-стоп и нямам нито една нова стрия, а старите не са се променили.

# 13
  • Мнения: 47
един въпрос само от къде си купихте този бански ,направо е супер

# 14
  • Мнения: 4 068
Банския наистина е страхотен!

Аз обаче имам един въпрос. Вчера забелязах едни червеникави ивички по дупето ми и изпаднах в потрес дет се вика. Мъжо вика, че не били стии ама той какво ли разбира. Та въпроса ми е ако освен мазането с мазила ги изпека и на солариум преди да са станали бели дали ще има някакъв ефект а? Уф, не ща да имам такива неща по дупетооооо. Аз обичам да ходя с прашки на плажа.

Общи условия

Активация на акаунт