въпрос за l'oreal professional gloss color

  • 1 827
  • 5
  •   1
Отговори
  • далечно
  • Мнения: 1 029
здравейте! някой ползвал ли е шампоан l'oreal professional gloss color? купих си го от фриз/орски салон в Италия. Пише че е reflect capture system и че е за освежаване на цвета на боядисана коса. Така и ми го продадоха - да го ползвам между боядисвания, за освежаване на цвета. Добре, ама в инструкциите за ползване на флакона видях, че пише да се ползват ръкавици при нанасяне  Shocked

Та съм в чуденка - това какъв шампоан ще да е....ами то си бие на боя. Флаконът си е като шампоанните флакони от проф. серията на лореал...само дето точно тази серия не съм я ползвала, май и не я намерих на сайта им  newsm78 гледам съставките, ама пусто като не учих химия едно време  ooooh!

някой с опит в жанра ? благодаря предварително

# 1
  • Мнения: 34
шампоанът съдържа директни колоранти.използва се при боядисани коси,които лесно се отмиват.тези колоранти понякога дават алергични реакции и внимаваи да не попаднат в очите.след измиване с друг шампоан,се подсушава косата скърпа,за да не тече и след нанасяне иразпенване се стои известно време.не ми е от любимите.

# 2
  • Мнения: 240
На мен ми харесва, мек и деликатен спрямо русата ми коса. Не го нанасям 2 пъти, разпенвам, стоя 3-5 мин. и изплаквам. Косата става чиста и мека, с приятен оттенък.

# 3
# 4
  • далечно
  • Мнения: 1 029
благодаря   bouquet

преди този шампоан ползваш и друг за измиване  newsm78 - правилно ли съм разбрала, пол? Не е при мен флакона сега, ама май не си спомням да пишеше такова нещо.

а който го ползва, колко често ползвате? предполагам не при всяко измиване (макар че указания по въпроса няма)

моят е този http://zlatnaribka.com/product_info.php?cPath=119&products_id=450

# 5
  • Мнения: 2 414
Някой виждал ли е бежовия в София,че нещо не мога да го открия? Praynig

Общи условия

Активация на акаунт