Специалисти по многоплодна бременност

  • 5 517
  • 23
  •   1
Отговори
  • Мнения: 3 634
Здравейте, мамчета!

За нуждите на проект "Мулти-мама" ми се иска да направим подобен списък, както и да се аргументирате коя болница и защо избрахте.
Вашите мнения и съвети към бъдещите мулти-мами ще бъдат публикувани в блог-а www.multi-mama.org/blog.

Благодаря ви от името на чакащите!  Hug Hug Hug

# 1
  • Мнения: 7 640
скромното ми мнение е, че за момента не може да се говори за такива специалисти Grinning, достатъчно е гинекологът да е съвестен и да си "ъпдейтва" периодично знанията, нищо повече.

# 2
  • Мнения: 3 634
Вероятно е така, но предполагам че когато се зане, че е следил повече от 3-4 многоплодни бременности може да се говори за по-сериозен опит. Особенно, ако е било рискова бременност, а тези с тризнаците почти винаги са.

# 3
  • Мнения: 1 165
С две ръце за д-р Стаменов Peace, той следеше не само моята бременност, но и на още много бременни жени с близнаци. За съжаление сега мисля, че не го прави, защото е адски натоварен с процедури, операции и т.н. в клиниката по стерилитет.
Родих в ТК, като точно д-р Стаменов направи секциото, доволна съм от всичко, което направи за мен.  Hug

# 4
  • Sofia
  • Мнения: 9 789
За раждане на близнаци най-горещо препоръчвам д-р Дяволов в Майчин дом. Има голям опит с многоплодната бременност и златни ръце.
А за Стаменов съм съгласна  Peace  Моите момчета той ги направи. Ако на някой му се налага ин витро д-р Стаменов е човекът. Жалко само, че вече много се чака за час, но си заслужава.
Аз съм  безкрайно благодарна и на двамата.   bouquet

# 5
  • Мнения: 4 589
Напълно съм съгласна за д-р Стаменов. За съжаление той ме следеше до 12 г.с. и после минах на ЖК в Майчин дом, като мен ме следеше д-р Манчев, който уж е добър специалист в патологичната бременност. За съжаление в България няма много специалист, които да са добри в многоплодната бременност, тъй като това се появи от няколко години като ИН-ВИТРОТО стана популярно.

Аз имах доста проблеми през бременността. За ФМ съм ходила при д-р Сигридов, който препоръчвам с две ръце и д-р Марков.
Проблемните 2 седмици изкарах в Токуда, където да ви кажа също срещнах човечност и професионализъм.

# 6
  • Някъде там...
  • Мнения: 3 991
Д-р Сигридов има опит в следенето на многоплодни бременности - доста от забременелите след ин витро в ЦРЗ Надежда са с близнаци, а напоследък има и доста тризнаци.
До 12 г.с. и мен ме следеше д-р Стаменов, който е виновник и за това да съм бременна. След това ме пое д-р Сигридов.

# 7
  • Мнения: 126
Д-р Стаменов. На него дължа двете прекрасни момиченца. Жалко че е много натоварен но все ще измисли нещо. Честито за близнаците. Laughing Laughing Laughing

# 8
  • Sofia
  • Мнения: 358
Здравейте,
аз препоръчвам с две ръце д-р Димитър Марков. Следи цялата ми бременност и накрая раждах секцио в Майчин дом при него и Дяволов. И доктор Дяволов е страхотен и двамата имат златни ръце. Д-р Марков е много внимателен, много мил и съпричастен. Винаги обяснява всичко. В момента е един от най-добрите по Фетална Морфология. За златните ръце на д-р Дяволов може да прочетете много във форума. Възстанових се от секциото за 3-4 дни буквално. Имах секцио две години преди близначките/детето беше болно от спина бифида и загина/ и дори година след операцията усещах придърпвания-беше в Тина Киркова при завеждащия отделение и дори тогава си платих, а при Дяволов дори не съм плащала.

# 9
  • Sofia
  • Мнения: 9 789
За д-р Марков съм съгласна. Страшно е добър на ултразвук. На мойте момчета в 28 г.с. видя, че единия има разширена чашка на бъбрека, а бяхме правили 2 ФМ преди това и никой не беше видял.

# 10
  • Мнения: 55
д-р Жекова - Окръжна болница  София.Много добър специалист

# 11
  • Мнения: 450
С две ръце за д-р Стаменов Peace, той следеше не само моята бременност, но и на още много бременни жени с близнаци. За съжаление сега мисля, че не го прави, защото е адски натоварен с процедури, операции и т.н. в клиниката по стерилитет.


Сега ги следи Д-р Сигридов, в Клиниката при д-р Стаменов Peace

# 12
  • София
  • Мнения: 725
и мен вече ме прехвърлиха на д-р Сигридов, някой нещо повече може ли да каже за него? Какви прегледи изръшва, какви цени и от този род?

# 13
  • Мнения: 4 589
sanitamm аз ходих при него в 12 г.с. и в 17 г.с. И на 2-та прегледа ни гледа повече от 30 мин. обяснява много добре и каквото питаш, той ще ти го каже. Може и лечение да назначи.
И задължително ходи с таткото, много е интересно. Аз плаках от умиление 1 път.
Взима 30лв, като на нас ни даде и CD с бебетата.

При Марков отидох за всеки случай. Много е добър, макар, че на мен Сигридов си ми харесва повече.

# 14
  • Мнения: 7 640
не оспорвам уменията на д-р Стаменов в областта на асистираната репродукция, но за голям опит като акушер- не е уместно да се говори, смятам.

Общи условия

Активация на акаунт