Какви витамини, имуностимулатори давате?

  • 7 043
  • 27
  •   1
Отговори
  • Мнения: 800
Мами, нека обменим опит с витамините и средствата за повишаване на имунитета на хлапетата? В този сезон всички се вълнуваме от това децата да са ни здрави, чета по всички теми за градини и ясли проблеми с болестите и започнах да се чудя ... Аз давам само рибено масло и Витамол на Катя - 5 г. и Витамол на Стоян - 1г. и 7 м. и за сега, чукам на дърво, сме здрави. Вие какво давате?

# 1
  • Някъде там на юг...
  • Мнения: 1 233
Миналата година давах AD Liquid, тази година давах Саностол. Резултат особен обаче не виждам  Close

# 2
  • Мнения: 4 433
Давам Саностол Peace

# 3
  • Мнения: 9 814
Мултивитаминол на д-р Тайс.

# 4
  • София
  • Мнения: 4 573
Давам зелена енергия и коластра. отделно по няколко капки цитросепт. доволна съм, всичко минава по-бързо.

# 5
  • Мнения: 7 201
Давам Рибомунил.Но тази година няма така желания ефект както миналата. Confused

# 6
  • Мнения: 581
 Ние пием гел от алое.Случва се и да давам прополис, полен, витамини с фитокомпоненти, всичко това на една и съща фирма.Резултата е отличен и при детето и при мен.

# 7
  • София
  • Мнения: 1 095
Преди всички Зелена енергия. Нищо друго. Ако нещо не е наред включвам и коластрата и ЕМК. Гледам винаги да ги имам под ръка за всеки случай.  Hug Никакви други витамини не постигнаха ефекта на Зелената енергия. Несравнима е!!!

# 8
  • София
  • Мнения: 3 742
Какво е Зелена енергия,коластра и ЕМК?Аз понеже нищо не давам.Дъщеря ми е на 9 и мн.рядко боледува,а сина ми е още бебе,но да знам за в бъдеще ако ми се наложи  какво да купувам.

# 9
  • Мнения: 1 059
Дъщеря ми е на 2 г. и от един месец давам Цитросепт,не е боледувала от тогава.Купих и мед с пчелен прашец,но ме наплашиха,че била малка и  можело да отключи алергия.
D.Stoyanova,рибеното масло на коя фирма е и става ли за 2-годишни?

# 10
  • На планетата Земя
  • Мнения: 6 307
Venivi, как даваш цитросепта, защото не е много вкусен, така да се каже?

Аз съм давала Имунокидс, AD Liquid for Kids, Коластра, Рибумонил, Изопринозин.

Моята има ли вирус или бактерия, хваща го веднага.

# 11
  • София
  • Мнения: 9 826
Давам само клеева тинктура. PeaceДоволна съм.

# 12
  • Мнения: 188
Аз на моя син на 12г решох да давам цитросепт тази година, дано да има ефект

# 13
  • София-Дружба 2
  • Мнения: 1 192
И тази година давам Рибомунил , освен това почти всяка сутрин клеева тинктура в прясно мляко .
След 1-2 седмици ще започна и с витамините ,но още не съм решила какви да купя първо.

# 14
  • Мнения: 1 059
Venivi, как даваш цитросепта, защото не е много вкусен, така да се каже?...........
Давам 3 капки Цитросепт еднократно сутрин със сока от един портокал+малко мед.
На племенника (4-годишен)му го дават с компот или с някакъв много концентриран сироп.

Общи условия

Активация на акаунт