Най-смешните български имена

  • 13 011
  • 89
  •   1
Отговори
  • Мнения: 87
Наскоро ме запознаха с Утеха Сапунджиева LaughingИмаше доста хора, които я познаваха и са свикнали с името й, но аз едва успях да удържа усмивката си newsm78

Сещате ли се за други смешни имена?

# 1
  • Мнения: 11
Има и по-абсурдни. Тука са изброени най-смешните

http://www.globusnews.net/index.php?option=com_content&view= … til&Itemid=53

# 2
  • Мнения: 2 477
Имаше няколко теми досега за смешни,странни и нетрадиционни имена.
И то доста дълги теми.

# 3
  • Мнения: 11
дай линк към тях  Simple Smile

# 4
  • Мнения: 87
Да, наистина, прати линк Wink

# 5
  • някъде ... тук ...
  • Мнения: 8 148
ето една пр … 88;но Peace
има линк към предната, а в нея и към по-старите.

# 6
  • Мнения: 11
В Бургас има една учителка в Меден рудник, която се казва Марулка  Simple Smile

# 7
  • Мнения: 87
Марулка не се ли казваше Рапунцел,или бъркам приказките newsm78

# 8
  • Мнения: 11
тая точно не съм я чела  Sunglasses

# 9
  • София
  • Мнения: 23 036
Пътка!
В Бг има 3-4 Пътки и когато се наложи смяна на старите паспорти с личните карти и вписването на имената на латиница, им предложили два варианта - втората буква да е А или U  newsm62
Бих предпочела с радост първото  Mr. Green
И още едно име - Първа (позната на свекърва ми). Нейният мъж обичал да казва "Като моята Първа - втора нЕма"  Joy

# 10
  • София
  • Мнения: 11 102
И още едно име - Първа ...

И прабаба ми се казваше така...

# 11
  • Мнения: 11
В България има момче от ромски произход, което се казва Освалдо Леонсиев.Той е кръстен на Освалдо Риос, тъй като като се е родил на мода е била сапунката "Касандра", а баща му Леонсио се е родил по време на модата "Робинята Изаура"  Laughing

# 12
  • Мнения: 0
През лятото ходих да ми прехвърлят колата-беше на лизинг.Дотук добре.Чета документа и какво прочитам.Съставил:нотариус Чаика Бележкова.Не беше за вярване
 

# 13
  • Мнения: 1 159
Моята прабаба по майчина линия се казваше Трохана Памукова.Колко са ми се подигравали съседчетата,живеехме у баба и нейното име грееше от пощенската кутия със златни букви!Но не съм се срамувала заради това,кефех се на всичко,което е по-различно!
Много се изкефих на Putka ili Patka!!!По-добре е PYtka...О,и така не ставаа Joy!

# 14
  • Мнения: 174
Миналата седмица идва ново детенце в яслата,точно оставях моя,и питаха майката как се казва детето,тя отговори Ада,е щях да падна

Общи условия

Активация на акаунт