Сладка ли е власта над другия?

  • 1 312
  • 23
  •   1
Отговори
  • Мнения: X
Така казваше една колежка. И също тя твърдеше, че на колкото по необразован я дадеш, толкова по-лошо... а дали е така ?

Става дума за власта на работното място

Последна редакция: пн, 03 ное 2008, 15:19 от Анонимен

# 1
# 2
  • In my tropical dream
  • Мнения: 250
Никак не съм властолюбива. И да ми дадеш власт, незнам какво да я правя. Така че на мен не ми  е сладка. За необразован не е сигурно (е, доста е вероятно де), но на природно тъп човек и простак ако дадеш е лошо,  даже е страшно.

# 3
  • Мнения: 4 668
Не само , че не е сладка , ами аз поне бих спряла да уважавам отсрещната страна , над която съм успяла да наложа въпросната власт ...  Confused
Ако става въпрос за бизнес - тук са други нещата , но пак не ми е сладко . Даже ми е неприятно , когато трябва да правя забележки или да показвам по един или друг начин кой все пак е шефът  Simple Smile

# 4
  • Мнения: 2 448
Не съм властолюбива, освен ако не се отнася за секса.  Mr. Green

Сидеров, гледам, че си редактирал, но на някои хора там е любимото място за такова упражнение на властта си.  Laughing
В този ред на мисли, ти шеф ли си или имаш шефка, дето властва над теб?  Whistling

Последна редакция: пн, 03 ное 2008, 15:29 от pasinet

# 5
  • Linz
  • Мнения: 11 619
За мен- не, властта е отговорност.

# 6
  • Мнения: 212
Цитат
Сладка ли е власта над другия?

Не знам. Питай Татти и модките дали им е сладко.

# 7
  • Мнения: X
Аз не обичам да властвам, а да убеждавам. Не умея и не обичам да заповядвам, но също и мразя да ми се говори в заповеден тон- ако някой си го позволи мога да стана много цинична. Мразя подлизурковците, защото знам,че после ходят да ядат лайна зад гърба ми. Когато имам нещо към някого му го казвам с риск да ме намрази и с риск да проваля едни да речем привидно добри отношения, защото ако дадени отношения са били ок, трудно ще се развалят от някакви си откровености. Сляпо подчинение може да се очаква само от немислещи хора, от друга страна ми е неприятно сътрудничеството на хора, които не си признават грешките- по този начин губят много ценно време за оправдания.

# 8
  • Мнения: 3 268
Аз не съм властолюбива,сластолюбива съм.Смятам,че е за предпочитане.

# 9
  • Мнения: X
Не съм властолюбива, освен ако не се отнася за секса.  Mr. Green

Сидеров, гледам, че си редактирал, но на някои хора там е любимото място за такова упражнение на властта си.  Laughing
В този ред на мисли, ти шеф ли си или имаш шефка, дето властва над теб?  Whistling
ммм дааа имам ... обичам да ме унижава.... даже си купих кожени дрехи Simple Smile

# 10
  • Мнения: 1 432
Сидеров, радвам се да те видя тук  Wink, ама ще се заям.......оправи си заглавието де  Twisted Evil

Аз съм властолюбива, и съм сигурна, 4е искаш да те изкомандоря поне един път  Mr. Green

# 11
  • Мнения: 6 991
Признавам си - властолюбива съм. Обичам да определям правилата, мразя да не ги спазват. Crazy

# 12
  • Мнения: 12 648
Опиянява. Някой държат, други се напиват от една чашка.

# 13
  • Мнения: 453
Когато някой се държи властно, рано или късно го намразват. Виж, респекта е друго нещо! Има хора, които ме респектират- така може! Аз пък съм си мека Мара Wink

# 14
  • София
  • Мнения: 18 679
Всяка власт е сладка Wink

Общи условия

Активация на акаунт