97 DE: Колкото повече - толкова повече!

  • 11 305
  • 302
  •   1
Отговори
  • Мнения: 3 521
                                 
 

                                                 
 
                               




Теми 1-64
Тема 65
ДЗДС-Томас или Сийл? ДЕ-66
Зайци крият яйца из немската земя - тема 67
По гащи или без гащи? Това е въпросът No 68 в Германия.
Зоммер 69 Нецензурната немска тема
70-та, немска, юбилейна тема
В очакване на пролетни Хайделбергски среЩи или поне снимки от тях - ДЕ 71
73те немски клоШарки....много сме, силни сме 
74ДЕ - бакпулвер на Йоткер купуваме и козунаци надуваме
75ДЕ - Великден и при нас дойде, сега 1 май ни зове 
76та Немска - "Сигнално жълта" - тема 
77ма немска тема
Жените с косачките - немска тема N78 
79та Немска тема - с косачки, ама резачки
Тема: Номер 80 в Германия zа мами "с" и "беz" ВИШЕ 
Немска 81ва - Риоха от солидарност не пием, футболната мъка с бира ще измием
82 черноморски акули в купа НЕМСКА вода 
83ма призрака в немските кнайпи. Йохохо и бутилка шнапс!
В Германия jodeln-уваме и тролеи сънуваме - тема 84
Прахосмукачки и други немски чудачки по схема No 85
86та немска = 86 Wunderkind-чета и още по-wunder-ските им майки
88ма немска тема на горските феи и техните джуджета 
89та немски Изолди на три стана тъкат за Трищана
90та немска- Щъркелово гнездо
Вечи, Гери, Петка напънете и бебетата най-после покажете ДЕ 91
Добре дошли на новите звезди Ева, Мария, Яна, Елиас!
93 DE. Ахтунг х 3! Неразположените вън, битте!
94та немска тема
95 немски хакерки чакат разрешително за работа
96 DE: Вампири, таласъми се разхождат по налъми.

Картата
Албумът
Deutschland kocht или Готварска тема на НЕМСКИТЕ мами 


Toва сме ние,които правим темата:
 
Mi6ka, Lale32, Tatjana, surfline, Liska, rien, dezita, Мамунката, pepelyashka, mystic, Biskara, Вечерница, maira , анна в, Priyatelka, ZiMa, Mon Cheri, niko_leta, Nessa, matakosmata, Danin, Guinni, Котарана, _ШоШи_ , Biba, mili, mopssy, Чиколина, Geri, diangeliGrami, Сердикаasyalein, NatMilli, Новичка,   asseto , Sesiliq, mugel, mama Mishonka, NADIA_BUBA, Mama_mama, myran, jabata_dil, Geia, perla, Бахи, tanja33, eli_dm, morska midicka, Шехи, Pipe, petka80, Мимак, desi manova, Siiu, nisilia, .bibitka., @->-- wild flower, vanche_mamche, Сбъдваща мечти

Ако някой иска да бъде  влкючен в списъка да ми пусне едно лично съобщение.

# 1
  • Мнения: 1 242
Жива да не бях, първа съм!

Да ви похваля моето момче. Паметливото чадо на мама.
Фризьорката го беше разкрасила преди време с гел. Бил Ежко и много му отивало. Та онази вечер момчето взело пример.

# 2
  • Мнения: 1 584
Сърфи,   bouquet

Мамун, много е сладък. С ония мазните кремове ли се е намазал (за дупе?)  Mr. Green

# 3
  • Германия
  • Мнения: 8 085
 Joy Joy Joy Пич е! Целта е оправдала средствата Sunglasses
Аз днес се престраших и влязох при фризьорка, попаднах на нова, девойчето се постара, след като чу мрънкането ми заради последния път.

Майра, не бре, крем Здраве е това!

# 4
  • Мнения: 1 242
Майра, да, на последната снимка съм му написала и името на знаменитото кремче. Mr. Green
 - Дупето ти се е качило на главата. - казвам му.
 - Не-е, това е гел. Гел само за мъже! - не ми остава длъжен Алекс Mr. Green

# 5
# 6
  • Мнения: 71
 Не исках  да  се  надпреварвам,но  за  да  не  съм последна  в  старата, нека  бъда  в  първите  тук...  bouquet
Мерси   ,че  намирате  и  моето  гардже  за хубаво, само  че  и  то  като  вашите е  по - шумно   отколкото  ми  се  иска, но  неисе - аз  си  го  исках - сега  ще  трая  Grinning

 Това  оранжевото  баба  и   се  пробва  да  и  го  пробута  ма  и тогава - 4 мес. и 3  седмици   и  все  още   не  и  се  вижда   вкусно...
караме  на  млека   все  още  и   каши  пробваме- все  пак  бузите  трябва  да  са  във  форма  Wink

 За  млеката  и  ние   от  Хип  сме  си  най  доволни , а  за  котката  не  ми  се  мисли  като  се  разгони  ooooh!  врява  голяма  е ! та  комшиите  може  скоро  да  ни  изпратят  едновременно  проверка  от  югенд  амта , от  някоя  организация  за  защита  на  животните  и  някои  от  психиатричното  -  последния   за мене  Crazy
За  това  Двд   ще  се  почудя  още  малко , но  за  диетата  към  него  съм   много навита! та  сигурно  ще  почна   първо  с  книгата, и  ще  продължа  с  тренинга  на  Синди.

Аиде  да  оздравяват  дечурлигите , че  няма  за  кога  да  ходят  на   градина- ей  я   и  Коледа  се  е  задала....  

# 7
  • Мнения: 71
Супер гадже  муни! lovekiss

# 8
  • Мнения: 3 521
 Mr. Green Mr. Green Mr. Green
Сега да намине Вечка да разкаже за нейната щерка и откритието и на Нутала-та като козметично средство.

Последна редакция: пн, 03 ное 2008, 16:24 от surfline

# 9
  • Germany
  • Мнения: 1 262
да се разпиша и аз............

# 10
  • Мнения: 11 306
Mr. Green Mr. Green Mr. Green
Сега да намине Вечка да разкаже за нейната щерка и откритието и на Нутала-та като козметично средство.
О, моля ви се! Жалко, че този компромат е на хартиен носител, а ме мързи да сканирам. Евентуално утре, като ми минат болките от операцията.  Crazy
Добре, че хирургът беше млад и готин пич с един омайващ глас и дълбоки сини очи, та забравях на моменти що съм отишла там. Мноу шибана работа е да ти вадят корен от венеца. Наложи да ми доливат намясто от инжекцията с упойката, щото щях да обърна очите - виждах ясно звездички hahaha Два пъти снимка за сигурация, че нежеланите елементи са отстранени и два тегела по трасето, та сега мязам на Мис Пиги наполовина Mr. Green
Мамуни, баткото ти е мъж на място. Знае да ползва езика си по предназначение и проявява завидна фантазия относно козметичните продукти.  Peace

# 11
  • Мнения: 7 605
Кате, Wurzelspitzenresektion ли ти направиха? Съ4увствам, минах преz това  Sad

# 12
  • Мнения: 707
Да кажа и аз едно здрасти, че до като се намотам и ще е станала 8-9 страница  Laughing.

Преди малко звънях в консулството в Мюнхен да питам трябва ли и къде да се обадим, ако сме взели и немско гражданство (освен българското), а там един приветлив женски глас ми отговори кратко и ясно НЕ.
Изпратих майка утре да иде до полицията и ако от там и кажат нещо друго, ще кажа и тук да знаете.

Имаме си нови попълнения - добре заварили, а мръвките и виното пазете за мата като си дойде пролет  Mr. Green.

Да оздравяват децата, че е ужас като са болни. В тоя ред на мисли с какъв термометър мерите Т° и къде?  

# 13
  • Мнения: 7 605
С дигитален в дупето  Wink

# 14
  • Мнения: 3 521
С дигитален в ухото.
Поставянето на каквото и да е в дупето в къщи е ебаси драмата. Двамата с баща и я гоним по 20 мин., за една свещичка парацетамол ooooh!.

Общи условия

Активация на акаунт