Помощ за социалните!

  • 2 214
  • 2
  •   1
Отговори
  • София
  • Мнения: 3 648
Здравейте! Отдавна не съм влизала в вг-мама и съм очарована от новите придобивки! Има и нови форуми, като този и мисля да се възползвам! Трябва ми помощ  или как да кажа връзки със социалните - намерено е дете, о за да го предложат трябва някой да даде рамо. Ако имате връзки, помогнете!
Благодаря!

# 1
  • Там където е семейството ми
  • Мнения: 2 510
Здравейте! Отдавна не съм влизала в вг-мама и съм очарована от новите придобивки! Има и нови форуми, като този и мисля да се възползвам! Трябва ми помощ  или как да кажа връзки със социалните - намерено е дете, о за да го предложат трябва някой да даде рамо. Ако имате връзки, помогнете!
Благодаря!
В какъв смисъл намерено?Вие сте си харесали детенце и искате да го осиновите или нещо друго?

# 2
  • преди Варна/сега Горна Оряховица
  • Мнения: 4 258
Да,Вени, в какъв смисъл намерено-харесано е дете в дом може би?!Директорката би ви помогнала в тоя случай,но пак зависи от случая.Когато осиновявахме нашата дъщеря,директорката на дома ни беше много полезна-тя ни насочваше и помагаше.
За кой град става дума-пиши нещо по-конкретно за да видим дали има някой ,който да ти помогне Flowers Sunflower

Общи условия

Активация на акаунт