уреди горение??????дайте мнения момичета!!!!!!!!!!!!!!

  • 63 167
  • 129
  •   1
Отговори
  • Мнения: 696
уреди горение??????дайте мнения момичета!!!!!!!!!!!!!!

# 1
  • София
  • Мнения: 1 341








Ползвам печка Горение от 2 г. и съм доволна.
Сестра ми ползва такава от 5-6 г. - безпроблемно!!!!

# 2
  • Мнения: 18 542
Хладилник и миялна 6 години без забележки  Peace

# 3
  • Мнения: 166
Ох,съвсем скоро имаше такава тема и точно тук.И ако се разровиш ще видиш  колко са добри и как си заслужават парите.

# 4
  • Мнения: 677
Ние сме с пералня Горение! Peace

# 5
  • София
  • Мнения: 6 779
Всичко ни е на Горение , ползваме ги 3 години вече. Средна хубост са. Котлони, хладилник, фурна, миялна и пералня. Първото и последното вече са навестявани от ел.техник  Tired

# 6
  • Мнения: 1 492
От 12 год. печка и хладилник - още са живи и здрави, вече на вилата. От една година всички вградени уреди пак са ми Горение, дано и те са толкова здрави.

# 7
  • Мнения: 359
Аз съм рекордьор - ползваме пералня Горение от 15 години!!!! Печката - от 12, а хладилника - от 8. Всичко работи перфектно! Ако се наложи пак Горение ще си купя!

# 8
  • Мнения: 1 418
Аз съм с пералня,сушилня и фурна от тази марка.
Само пералнята много подскача като пере,но
най-вероятно е от ламаната...Доволна съм.

# 9
  • Мнения: 2 587
Керамичният ми плот е Горение и съм много доволна от него,за друго нямам личен опит.

# 10
  • София
  • Мнения: 8 272
Не знам за горенйето newsm78, но явно клавиатурата ти се е скапала или поне главните букви и препинателните знаци.

# 11
  • Мнения: 22 521
Не ги харесвам,прекалено са скъпи,за качеството,което предлагат.Ползата е,че са масови и има консумативи за тях.

# 12
  • Мнения: 696
mersi za otgovorite

# 13
  • Мнения: 4 490
У дома съм с пералня, хладилник и готварска печка Gorenje. Страшно съм доволна! С мъжа ми искахме и съдомиялна, но някъде в някакъв сайт гледахме цени около 1000 лв  Shocked, трябва да са били промишлени някакви.  Confused

# 14
  • Мнения: 1 733
Котлонът и фурната са ни такава марка. Много съм доволна!

Общи условия

Активация на акаунт