Нападнаха мъжа ми с хладно оръжие посред бял ден !

  • 3 248
  • 53
  •   1
Отговори
  • Мнения: 1 043
Да споделя с вас какво се случи днес. На кръстовище при червен светофар - мъжът ми е спрял и изчаква зелен сигнал , отваря се вратата на колата му и мъж с хладно оръжие го заплашва и посяга да го удари в корема , правилната реакция на мъжа ми го спасява , и последвалият зелен сигнал на светофара му помага за да се измъкне от ситуацията. Последствията са леки - с одраскана от нож ръка и синина от стиснато на ръката му.
Нямаме врагове - не се сещаме за какво може да е цялата случка опит за грабеж и аз не знам - но мисълта че това се случва ей така посред бял ден пред очите на хора - не дай си боже деца да са го видели ... ами нашите деца да бяха в колата
Не знам - как да му помогна за да го успокоя - като всеки мъж е обезумял и не си намира място - иска да си вади лично оръжие сега пък ...

Последна редакция: вт, 04 ное 2008, 09:36 от krissie

# 1
  • Мнения: 2 401
WOW   Shocked да не е засякъл някоя грозна мутра?  Какви заплахи са му отправяни?

# 2
  • Мнения: 122
В момента трябва да мисли трезво и да не се забърква в каквито е да било усложнения. Има вероятност по случайност да сте попаднали в тази ситуация. Радвам се, че нищо лошо не му се е случило. И дано това да не се повтаря.

# 3
  • Мнения: 1 043
Ами вида на мъжа е бил наистина на мутра - без думи - директно с удари след отварянето на вратата ... дори не се обади в полицията - аз го посъветвах да се обади ида даде най малко описание на извършителя - но според него няма смисъл , освен физиономията нищо не е видял

# 4
  • Мнения: 216
Какви са тези изроди незнам,
много сажелявам за мъжа ти, радвм се че нищо сериозно физически не се е случило, друго е психическият стрес. Заключвайте си вратите. Ако бях на мястото на мъжа ти щях да си тръгна на червено и да го влача по улицата пак да ме спрат полицаите да им обеснява чий го търси в моята кола с ной. Сажелявам, но бременният ми мозък е много емоционален сега.

# 5
  • Мнения: 552
Много неприятно Sad
За съжаление,нищо не може да направи.
Къде се е случило?На кое кръстовище?
Аз лично, като се кача в колата,първото нещо което правя е да я заключа отвътре...а ако съм с детето ми е просто задължително.

# 6
  • Мнения: 335
Най-вероятно е заради светофара.
Често, когато са съседни секции за направо и надясно напр. и първо светне едната, някои отзад си мислят, че вече е светнало зелено и в тяхната посока. Стават нервни и агресивни, щото си мислят, че се моткаш. Някои - напротив, пак стават такива без да си мислят, че не виждаш зеленото, а щото им пречиш да направят нарушение и да тръгнат на червено.

Има луди, има дрогирани, няма правосъдие и възмездие за такива... Що да не нападат с нож.

Дори прозорец само да отвориш на такъв си е голям риск.

Ако на кръстовището е имало камера, има смисъл да се обадите в полицията.
Може и без претенции към ненормалника, само да разберат кой е.

# 7
  • Мнения: 2 229
Трябвало е да пусне оплакване в полицията.
И да си заключва вратите на колата...

# 8
  • София
  • Мнения: 2 840
Къде се е случило това?

# 9
  • Мнения: 212
Има вероятност по случайност да сте попаднали в тази ситуация.

Няма нищо случайно на този свят. За всичко си има причина.

# 10
  • София
  • Мнения: 61
http://news.ibox.bg/news/id_623863580   България, прекрасна България...

# 11
  • Мнения: 46 437
Преди време така крадяха коли, явно пак започват.

Важното е, че се е измъкнал  Praynig

# 12
  • Мнения: 66
Има вероятност по случайност да сте попаднали в тази ситуация.

Няма нищо случайно на този свят. За всичко си има причина.

Защо да не е случайно? В Америка, това е един от най-разпространените начини за кражба на кола. Имам колега , на когото му откраднаха колата по същия начин.   Може да са се опитали да откраднат колата.
Важното е, че на мъжа ти нищо му няма , и е жив и здрав.

# 13
  • Мнения: 918
Не разбрах, къде се е случоло това?

# 14
  • Варна
  • Мнения: 6 848
Продължавайте да не подавате оплаквания в полицията щото 'няма смисъл' и после цъкайте, че никой нищо не прави.

Общи условия

Активация на акаунт