Мацаници......или как "ядат" нашите деца!

  • 653
  • 6
  •   1
Отговори
  • Мнения: 674
 И понеже отдавна не сме се радвали на смешни снимки  Laughing.............хайде да покажем как "ядат" нашите деца! Mr. Green И колко от храната влиза в устата! Joy



 Моята Габи яде така:



Ех, че е смешно да се яде!                                     Не искам повече!
Без лигавник. ooooh!                                                   Червена муцунка!
Зелена муцунка!                                                     Ей сега ще изям този салам!
                                                                     И от тортата не остана нищо!



Вие сте! Hug






# 1
  • Мнения: 2 090
Като беше бебе сина ми обичаше да си похапва крем "Здраве'' Crazy

               

# 2
  • Мнения: 674
Като гледам не му е стигало една кутийка на ядене! Joy

# 3
  • Мнения: 14 654
Никога не съм се умилявала от омацани с храна деца и бебета  Sick

# 4
  • Мнения: 9 814
Никога не съм се умилявала от омацани с храна деца и бебета  Sick

Е, наистина не са най-приятната гледка.
Лично мен пък ме дразни не, че детето се е омазало, нормално е, а това че родителите толерират това.

# 5
  • Ланкър, планините Овнерог
  • Мнения: 10 353
И какво ненормално има в малко дете, поомазано с храна или друго? Това, че ми е сладка тази картинка, не значи, че ще е все така до порастването. За мен не е нормално тичаща обезумяла майка с мокри кърпи да забърсва постоянно.

С Емма нямам все още такива, но от Констанца да:


# 6
  • Мнения: 674
Аз пък не знам как ще се научи едно дете да яде, без да се "омаже"....... newsm78 Нито пък, какво му е лошото на такава снимка, особено, ако е на друго дете, а не твоето Mr. Green Twisted Evil.
И кой говори за толериране? Shocked Освен да й "кусам" до 8-годишна, че да не се нацапа! Crazy


Гита Ог, чудесна трета снимка! Laughing

Общи условия

Активация на акаунт