здравейте д-р Nivea baby

  • 840
  • 1
  •   1
Отговори
  • Мнения: 2
 EmbarassedПривет на всеки който прочете моето писмо-молба,аз съм майка на едно щастливо 3,5г. детенце,весело,слава богу здраво и жизнено дете.Единствения сериозен проблем,е че малкия не говори разбираемо.Говори на китайски нищо не се разбира Tired.Водихме го на невролог,д-т Рашева страшен специалист но с моето дете се затрудни.Той е много пъргав,подвижен  не позволи на доцентката да направи необходимите процедури ЕЕГ,ушен тест-макар да има нормален слух. ConfusedПредписа му ноотропил,витамини,а нужните изследвания иска да направим с венозна упойка ooooh!Трудно ми е да взема решение за тези процедури,нужно ли е да се упоява детето за това,ние сме и от Велинград доста далече от София,това още ме затруднява.Дечко ходи на детска и нямаме проблем с общуването и децата,ще  ходи и на логопед,чакам документите,но не знам какво да правя Sick
ЕДНА МАЙКА В БЕДА

# 1
  • Мнения: 5 760
Най- важното е да се консултирате с логопед и да се започне обучение с него, а след това с психолог. По тяхна преценка и с психиатър, но това по-късно. Малко е възможно да има неврологични отклонения след като общува с други деца и изпълнява поръчки, най-вероятно е форма на дислексия и добър логопед ще свърши работа

Общи условия

Активация на акаунт