Фригидност след медицински манипулации

  • 506
  • 2
  •   1
Отговори
  • Мнения: 233
След лечение на кондиломи със Солкодерм (което премина много успешно и повече не са се появявали) кожата на мястото стана ного чувствителна и при полов акт се цепва и смъди. Ходих на лекар, той ми каза, че цепването е като цепването на устните през зимата и че няма нищо страшно. Кремът, който ми изписа да се мажа не помага. Каза, че като родя и се цепна тотално, този проблем ще ми се стори нищожен. Както и да е свикнах, защото реално по време на половия акт не го усещам, а го виждав и болката започва след това. Оправя се за 1-2 дена. Но това което ми прави впечатление е ,че като че ли нямам желание за секс и също се навлажнявам по- малко от преди. Лекарят ме предупреди, че е възможна фригидност след такъв проблем. Някой имал ли е подобни проблеми и как се справихте с това. Говоря не смо след такава манипулация, а каквато и да е медицинска манипулация. Започвам да си мисля, че лечението ми зависи по скоро от психиката ми, отколкото от медицината. Благодаря ви много.

# 1
  • София
  • Мнения: 3 742
Това е като след раждането.Психологически.Докато се пребориш с мисълта "дали няма да ме заболи" и мислиш само за това,а не за самия акт на удоволствието.Не мисля,че си фригидна.

# 2
  • Мнения: 233
Копютъра ми даде някаква грешка и за това пуснах този постинг 2 пъти по погрешка. Моля модератор да изтрие този. Благодаря

Общи условия

Активация на акаунт