Има ли пътека за безплатна психотерапия в Пловдив ?

  • 1 590
  • 6
  •   1
Отговори
  • Пловдив
  • Мнения: 2 493
Бях пуснала преди тема, но по друг начин я формулирах. Това е , което искам да питам - има ли някаква възможност за безплатно посещение при психотерапевт от Пловдив ? Не знам колко струва един сеанс, но предполагам е поне 15-20 лв, в такъв случай мога да си позволя 6-7 сеанса, не повече, а от 6-7 няма полза.

Благодаря на всички, които се отзоват  bouquet Може и на лични да ми пишете.

# 1
  • Пловдив
  • Мнения: 2 493
Никой ли не знае Sad

# 2
  • Мнения: 209
Светла писах ти на лични,но пощенската ти кутия е препълнена Naughtyизтрий малко за да мога да ти пратя писмото Simple Smile

# 3
  • Пловдив
  • Мнения: 2 493
Светла писах ти на лични,но пощенската ти кутия е препълнена Naughtyизтрий малко за да мога да ти пратя писмото Simple Smile

Да, извинявай, изтрих една част, да се освободи място.  Simple Smile

# 4
  • Мнения: 110
Предполагам ,че личната лекарка може да ти даде направление, но ако искаш настина добър психо терапевт поточно най-добрия в Пловдив е др Бранимир Бранков и баща ме доц.Цветан Бранков те на мен ми спасиха живота преди време но прегледа е платен, ако искаш пиши на лични да ти дам координати.Не знам дали работят със здравна каса.

# 5
  • Мнения: 371
Преди няколко години имаше безплатна психотерапия в Пловдив. Веднъж месечно се провеждаше нещо от рода на сбирка. Във ВМИ в сградата на психодиспансера се събираха психиатри, психолози , който даваха такива консултации. Мисля, че групата беше от 5 или 6човека, като  всеки пациент влиза сам и разказва за проблемите си. Имам позната, която беше в групата от психолози, но от много време не съм я чувала. Ако успея да се свържа с нея и мога да помогна ще ти пиша. Желая Ти да бъдеш силна и да не се предаваш пред трудностите!!! Винаги съм казвала: Това, което не ни убива ни прави по силни!!!

# 6
  • Мнения: 110
Можеш да отидеш но бул "Руски" в психодиспансера, там има лекари можеш да питаш дават ли консултаций и на какви цени при всички случай там ще е по-евтино.

Общи условия

Активация на акаунт