Подочуто за банката за майчина кърма

  • 692
  • 6
  •   1
Отговори
  • Мнения: 7 106
Днес случайно срещнах моя бивша съученичка с бебето и и седнахме на сок в парка да се видим. Тя е видинчанка, но е омъжена и живее от доста време в София и сега е на гости при родителите си. Понеже и тя е кърмила 7 месеца и бебето се е отбило, радговорът ни се въртеше около кърменето и тя ми каза, че нейна приятелка е донорка в банката, но пуши Shocked. Даже ги е предупредила, те са изследвали кърмата и както е стандартната продцедура, но за пушенето са казали че няма проблем #Crazy И така, тя е донор в банката, но пуши. Аз направо останах със зяпнала уста.
Възможно ли е подобно нещо, не мисля че момичето ме лъже, пък и още по-нелепо е другата да си го е измислила. Много ще ми бъде интересно Краси Еди коя си, което се включваше тук, ако още чете форума да изкаже мнение по въпроса.
Аз просто незнам какво да мисля Thinking?

# 1
  • София
  • Мнения: 18 679
 #Crazy Shocked #Crazy
Егати простотията!
Вече почти вярвам и че изследват кърмата за метален вкус и всички други митова за БМК, дето се разправят наляво-надясно - или там наистина работят само кукувици, или някой яко им е вдигнал мерника и разпространява страхотии по техен адрес.По-склонна съм да повярвам в първото Wink

# 2
  • Мнения: 7 106
Аз също се сетих за "металния вкус" и ми стана интересно как поставят такива "диагнози" и едва ли не ще откажат майчето от кърменето, щото не и струвала кърмата, а приемат кърма на пушачки.
Ако това е истина е много, много тъжно...

# 3
  • София
  • Мнения: 1 121
Това си е направо престъпление! Но позволете да отбележа - къде е акъла на тая донорка?! Разбирам желанието да помогнеш, разбирам желанието да си набавиш нещичко допълнително към бюджета, ама това нейното не го разбирам!

# 4
  • Мнения: 2 323
Но в крайна сметка тя нали ги е предупредила, че пуши!  Shocked От банката въпреки това приемат кърмата.  Shocked Ако историята е наистина вярна #Crazy #Crazy #Crazy

# 5
  • Мнения: 7 106
Но в крайна сметка тя нали ги е предупредила, че пуши!  Shocked От банката въпреки това приемат кърмата.  Shocked Ако историята е наистина вярна #Crazy #Crazy #Crazy

Да! Момичето е казало че пуши и въпреки това вземат кърмата и. Ако това разбира се е истина, хич не ми се струва редно. Защото едно е аз примерно да си реша да пуша и да кърмя, съвсем друго е детето ми да няма избор и да се налага да му давам "опушена"  никотинова кърма!

# 6
  • Мнения: 790
Много жалко ако е така наистина! Непонятни са ми са ми действията на тази "дарителка" - вместо да изпишеш вежди - да извадиш очи.

Общи условия

Активация на акаунт