За първа година в детската градина - стига болести за тази есен-зима! - 11 част

  • 15 049
  • 286
  •   1
Отговори
  • София
  • Мнения: 6 259
Ето линкове към предишните теми "За първа година в детската градина!": 1 част, 2 част, 3 част, 4 част, 5 част, 6 част, 7 част, 8 част, 9 част и 10 част.

А ето и линк към списъка кой в коя градина е приет: Списък.

# 1
# 2
  • Мнения: 331
Пу първа  Mr. Green

ъ Confused втора

# 3
  • София
  • Мнения: 5 361
Ех , колко сте бързи само . Денчо как вървят нещата при вас ?  Храни ли се там ? Мами , записахте ли децата на някакви допълнителни дейности ? Аз мисля да запиша Мартин на карате .

# 4
  • Мнения: 1 807
Много бързо пишете, а аз чета бавно  Mr. Green

диди, дано да ви се размине болницата, добре че си направила снимка.

Аз вчера поръчах Армакс и сега мисля да му слагам във водата за пиене всеки ден.

# 5
  • София
  • Мнения: 6 259
pipi06, Ади ходи на приложни изкуства и на танци, когато е на градина.  Grinning

# 6
  • Мнения: 1 949
Ето къде сте били!  Heart Eyes

Гиги, какво е Армакс?

Диди, как реши, че трябва да се направи снимка?  newsm78 Криси кашля от няколко дена нощем. Педиатърката не чува хрипове в гърдите й. Не мога да разбера от къде идва кашлицата, свеки казва, че е от гърлото й, ама ....  newsm78

# 7
  • Мнения: 2 471
pipi06 малката продължава да не се храни. Освен това е станала много унила. Вчера се опитах да я "подкупя" с нов пъзел (любими са и пъзелите), но и това не я впечатли:(

# 8
  • Мнения: 2 957
Хайде повече късмет с новата темичка.
По-малко болни и разплакани дечица.
Ние тази седмица сме си вкъщи на АБ.Вече е добре, но искам да се изчисти напълно и тогава да го пусна пак на градина.

# 9
  • Мнения: 1 949
Денчо, много ми е мъчно за Ния, като те чета  Cry Дано да свиква малката душичка, да живне малко. Криси като не искаше да ходи на ДГ ми се струваше все бледа и някак тъжна, сега вече не е така. Стискам палци и се моля всичко да е наред скоро  Praynig   bouquet

# 10
  • София
  • Мнения: 6 259
simba21, температура поддържа ли? И Ади кашля от близо седмица, но само първите 2-3 дена имаше за кратко около 37 градуса. Педиатърката ми показа какво се стича в гърлото и каза, че от това кашля. Не сме правили снимка и засега няма да правим.  Peace В четвъртък сме на втори контролен преглед.

# 11
  • Мнения: 419
Ех , колко сте бързи само . Денчо как вървят нещата при вас ?  Храни ли се там ? Мами , записахте ли децата на някакви допълнителни дейности ? Аз мисля да запиша Мартин на карате .
Вилин е записан на танци,ама от тези болести още не е ходил.

# 12
  • Мнения: 1 949
simba21, температура поддържа ли? И Ади кашля от близо седмица, но само първите 2-3 дена имаше за кратко около 37 градуса. Педиатърката ми показа какво се стича в гърлото и каза, че от това кашля. Не сме правили снимка и засега няма да правим.  Peace В четвъртък сме на втори контролен преглед.

Няма и не е вдигала т. Има малко секретче от носа, бистри сополи, но по 2-3 пъти на ден се налага да й бърша носа. Даже не го смяттам за хрема  newsm78 Давам й Стодал, ууж за кашлицата. Свеки и тя твърди, че кашля от секрета в гърлото, ако е така - ОК, ама да не е някоя скрита болест  #Crazy

# 13
  • София
  • Мнения: 5 361
Любимите ми занимания за деца са приложните изкуства и танците . Лошото е , че на Марто в дг няма приложни , а за танците не мога да се разбера с мъжкото съсловие - свекър , мъж . Не че каратето ще му бъде стихия , но танците са си друго нещо . Хубавото на приложните е това , че развиват финната моторика , детското въображение , възпитават и естетически вкус . А пък най - хубавото е , че всичко си остава за вас  Laughing, може да се направи цял изложбен център . Вчера баща му го взел и лелята го посреща на вратата . На това дете трябва да му се купи подарък - казва тя на изумения ми мъж . Изял е три филии със сладко  Shocked. Е хубаво де , ама защо не бяха със супа - казах си аз . Ама нейсе . Да яде каквото иска . Вдигам ръце . Та затова се сетих за неговата любов Симона . Да не би да му се повдига либидото от тези филии със сладко ? Laughing

# 14
  • Добрич
  • Мнения: 5 447
Да се похваля - през октомври дъщеря ми не е отсъствала нито един ден от детската градина. Това си е цяло постижение за нея. Пожелавам си го и за следващите месеци. Пожелавам го и на вас за вашите дечица.

Общи условия

Активация на акаунт