"Dancing stars" - 2

  • 39 449
  • 567
  •   1
Отговори
  • Разпиляна във въображението
  • Мнения: 24 726
Линк към старата тема: http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=324730.0

Линк към официалната страница: http://dancingstars.btv.bg/

# 1
  • Мнения: 7 474
Не ми стана ясно само Златка Sick какво прави там? newsm78

# 2
  • Мнения: 167
Не ми стана ясно само Златка Sick какво прави там? newsm78
Според мен и тя и Жоро не са никакви звезди - това че си участвал в реалити шоу според мен не те прави звезда от ранга на останалите, които все пак са направили много повече, за да научат хората кои са.

# 3
  • Мнения: 317
Не ми стана ясно само Златка Sick какво прави там? newsm78
за интрига и да трови Алисия Mr. Green, въпреки че последната успя сякаш да "погледне" Златка-патка  отвисоко последния път  Joy

# 4
  • Мнения: 11 607
Не ми стана ясно само Златка Sick какво прави там? newsm78

Да гледа шоуто отблизо и да види на живо истински звезди - Нешка Робева, Тодор Колев, Илияна Раева........

# 5
  • Разпиляна във въображението
  • Мнения: 24 726
Жоро Сървайвъра заслужаваше един силен шамар. Как може да казва на Нешка Робева "Нешка". Да не му е приятелка или на годините му. Поне едно елементарно уважение можеше да прояви ooooh!

# 6
# 7
  • България Сливен
  • Мнения: 245
Как мислите? Дали Рачо вече не се е оплел в мрежите на Аня? След снощното предаване тази мисъл ме гложди.

# 8
  • Мнения: 1 951
Искам Ники Кънчев да се върне.

# 9
  • Луната ни пази
  • Мнения: 3 008
Искам Ники Кънчев да се върне.
newsm10 + Алисия и аз за сефте ще пусна смс, по един за двамата!

# 10
  • Пловдив
  • Мнения: 704
може ли анкетка "кой да се върне"?

# 11
  • София
  • Мнения: 4 899
Искам да върнат Ники Кънчев!

# 12
  • Мнения: 2 241
Не ми стана ясно само Златка Sick какво прави там? newsm78
Според мен и тя и Жоро не са никакви звезди - това че си участвал в реалити шоу според мен не те прави звезда от ранга на останалите, които все пак са направили много повече, за да научат хората кои са.

Според мен и Виолета не е за там. Rolling Eyes  Предполагам, че тримата души, които са гледали филма "Шивачки" могат да я разпознаят, но това прави ли я звезда? newsm78

Баташов.... нямам думи. ooooh!  Харесвам го като актьор, гледала съм го още на сцената на НАТФИЗ, не ми е правил неприятно впечатление досега с публичните си изяви, но сега що за държане, в криза на средната възраст ли е изпаднал, що ли....

# 13
  • Мнения: 5 664
Искам да върнат Ники Кънчев!
И аз съм за Ники,той вече напреднал доста и ще е интересно да го гледаме в следващите епизоди!

# 14
  • Мнения: 23 350

Според мен и Виолета не е за там. Rolling Eyes  Предполагам, че тримата души, които са гледали филма "Шивачки" могат да я разпознаят, но това прави ли я звезда?

Трима души?! Това е най-гледаният български филм в последните години. Това, че на някои хора от ходене по чалготеки и кълчене по масите, не им остава време да гледат българско кино, театър и да четат българска литература, си е техен проблем.  
За съжаление критерият на много хора за звезда се свежда точно до твоя- "да те разпознаят".  Затова в България Азис е звезда, а Явор Гърдев-не! Вили е в началото на кариерата си и за своите 20 години е направила много по-смислени неща от една Галена, например. И всичко хубаво и предстои. Аз лично благодаря на продуцентите, че й дадоха такава трибуна. Заслужават я и много други талантливи млади хора в България и ако телевизиите ни лансират тях, а не чалгарската простотия, много неща в нашата страна ще се променят.

Общи условия

Активация на акаунт