За шопинга

  • 2 892
  • 48
  •   1
Отговори
  • Мнения: 1 650
Обичате ли да се разтоварвате със шопинг? Аз когато имам повечко пари съм постоянно по магазините и това ужасно ме разтоварва. Мога да пазарувам цял ден, особено за себе си. Не ви ли звучи егоистично?

# 1
  • София
  • Мнения: 18 679
Ми не, нормално си е. Повечето жени сме така. Доста е повърхностно и консуматорско, но това е положението Wink

# 2
  • Варна
  • Мнения: 3 953
Да много се разтоварвам, както и банковата сметка на съпруга  Laughing се разтоварва с моите покупки.
После съм ей, така  Wink

# 3
  • Пловдив
  • Мнения: 2 492
Да, и аз обичам да се разтоварвам с шопинг, не е задължително да се копуват скъпи неща, нещо евтино и дреболийско също върши работа  Simple Smile

# 4
  • Мнения: 1 289
Обичате ли да се разтоварвате със шопинг? Аз когато имам повечко пари съм постоянно по магазините и това ужасно ме разтоварва. Мога да пазарувам цял ден, особено за себе си. Не ви ли звучи егоистично?

И аз така. А когато трябва да купувам подаръци се изнервям, защото постоянно се тормозя ще се хареса ли купеното. Пък така за мене си мога да откарам цял ден на крак - нe го усещам Flutter Mr. Green

Последна редакция: ср, 05 ное 2008, 09:22 от doby80

# 5
  • Мнения: 2 478
Едва ли в най-женския форум ще срещнеш мнение различно от дотук изказаните. Grinning
Но за себе си мога да кажа,че не обичам да ходя по магазините да си търся нещо да си купя.
Пазарувам на момента.Ако видя нещо красиво,пробвам го и го купувам.

# 6
  • Мнения: 86
оххх болна тема smile3521 smile3521 smile3521

# 7
  • Мнения: 3 641
Аз чистосърдечно си признавам ,че съм много тежък случай. Дай ми пари и по магазините, просто не мога да се удържа. Купувам и особено дрехите, някои не ги обличам освен в пробната Confused
Понякога дори и от кредитната карта тегля като  си харесам нещо. Пресе нслучйа. Харесах си едно палто не си ги купих, после сън не спах и на другия де нросна прясна там в магазина.
Признавам само за шопинг са ми "Слаби ангелите" Crazy

# 8
  • Мнения: 544
Аз пък мразя да ходя по магазини. Когато имам нужда от нещо ми е кошмар, че трябва да обикалям и да търся. А за децата обичам да пазарувам.

# 9
  • Мнения: 5 710
Aз много обичам. Случва се мн. рядко, защото рядко изпадам в някакви кризи, които да лекувам така, но
си признавам, че го правя.

# 10
  • София
  • Мнения: 3 064
Не ми е слабост, макар и понякога да се кефя. Да живее интернет търговията - всичко необходимо преди да се роди бебето купих през интернет - донесоха ми кошара, столче за кола и разни дреболии, платих ги и край - чудесно решение за мен.

# 11
  • Мнения: 2 388
Не, буквално се натоварвам. Мразя да ходя по магазините.
От един месец имам една сума, която трябва да изхарча за "шопинг' и все отлагам и отлагам.

# 12
  • Мнения: 1 900
И аз съм със слаби ангели. Видя ли магазин всичко що има по джобове се изхарчва. До стотинка. Crazy Embarassed

# 13
  • Galaxy 13197853088
  • Мнения: 2 392
нормално е желанието да притежаваш материални неща е много  по-силно залегналов жените отколкото в мъжете.
не напразно е казано "жена с пари - луд с картечница"
разбира се има изключения които само да потвърдят правилото.

# 14
  • Sofia
  • Мнения: 4 221
Живея в магазините  Grinning
В обедна почивка, в следобедна почивка, след работна почивка, съботно -неделата почивка също им я посвещавам. Когато съм еуфория, когато съм в депресия, когато съм влюбена и когато съм самотна. Винаги имам повод да обикалям магазините  Grinning

Общи условия

Активация на акаунт