Грил-тиган Тефал

  • 10 768
  • 20
  •   1
Отговори
  • Мнения: 852
Моля за впечатления от мамите, ползващи въпросния тиган за печене, заместващ скарите.
В Кауфланд са пуснали на уж промоция въпросния грил-тиган,на който се каня от доста време.
Някой везе ли го е вече,доволни ли сте?
Какво най-честичко приготвяте на него?
Аз мисля до края на седмицата да го имам вече в кухната Heart Eyes

# 1
  • Мнения: 1 782
ММммм пържолките стават много вкусни на него, а и ребърцата , но доста  beer2 beer2 beer2 изпиват, а още по-добре червено вино  Laughing Laughing Laughing

# 2
  • Мнения: 278
Ами ние от една година и повече сме с него. Пържолки , кюфтенца , ребърца , наденичка ....умммм вкусно е . Не се съмнявай ами направо купувай Peace

# 3
  • София
  • Мнения: 1 341








Аз го ползвам от 5 г. и съм много доволна.Не само за месо,а и за зеленчуци става.С него готвенето е по-бързо отколкото на ел.скара.
Препоръчвам ти го!

# 4
  • Мнения: 3 675
Да не е от този оребрения вид, който бяха пуснали в Била, става стекове и кюфтета, особено със задушени зеленчуци. Peace

# 5
  • Бургас
  • Мнения: 703
Аз го ползвам от близо две години и съм много доволна, всичко пека на него, забравих за скарата и мазните тавички Laughing

# 6
  • Мнения: 852
Да точно за този оребрения става въпрос.
Вече реших довечера след работа отиваме да го вземем,благодаря ви момичета  bouquet

# 7
  • Мнения: 1 418
Аз имам италиански-много добра работа върши.
Взимай-не се колебай.

# 8
  • София
  • Мнения: 551
Много съм доволна от този тиган.Много добра покупка се оказа.Пека на него различни меса,зеленчуци ,а и филииките за децата стават много хубави.

# 9
  • Мнения: 958
Доволна съм от тигана, но сякаш обикновенната скара има един специфичен аромат, може би от наслояването на мазнина по нея, който с тиган не може да се постигне  Twisted Evil

# 10
  • Шумен
  • Мнения: 403
а на каква цена е тигана? че тъкмо милсим дали да е грил-тиган, обикновенна скара или скара с тефлоново покритие newsm78

# 11
  • Варна
  • Мнения: 478
Тигана е около 50-55лв.

# 12
  • Мнения: 958
Тц, на промоция е пуснат в момента в Кауфланд, с точки и излиза около 30 лв.
Колегата си взе, но май промоционалните са различни от стандартните серии на Тефал, аз от моя съм много доволна, а колегата казва че неговия не е нищо особенно.

# 13
  • София
  • Мнения: 1 825
Аз си купих от Метро за около 30-ина лева, но направо не мога да го измия. Уж тефлонов, но със залепващо покритие.  smile3515 Ще се хвърля и ще се купува друг. Този път няма да пестя пари.

# 14
  • Мнения: 278
Пропуснах да се похваля какви чудни пърленки пека на него Flutter

Общи условия

Активация на акаунт