Да си покажем окачените тавани

  • 95 607
  • 119
  •   1
Отговори
Здравейте!

Другата година смятаме да правим ремонт на хола.Моля ви момичета за идей и най вече да качите снимки на окачени тавани във вашия хол.много искам да си направим такъв таван в хола, но все още се чудя за формата, защото хола не ни е много голям

Ще се радвам да качите снимки от вашите окачени тавани в хола

# 1
  • Benelux / Varna
  • Мнения: 1 524
С удоволствие ще ти покажа нашия, не е кой знае какво, семпло е, но е много уютно поне за нас.
http://www.snimka.bg/album.php?album_id=145451

# 2
  • Мнения: 958
Зорница, какъв е окаченият таван в банята ви?
Гипс картон, или плоскости ?

# 3
Много ви е хупав тавана в хола.Само да те попитам луничките в средата за гипсокартон ли са хванати или направо за тавана.Май и там има гипсокартон нали

# 4
  • Benelux / Varna
  • Мнения: 1 524
Много ви е хупав тавана в хола.Само да те попитам луничките в средата за гипсокартон ли са хванати или направо за тавана.Май и там има гипсокартон нали

Целия таван е гипсокартон, малките лунички - звездички са хванати на гипсокартона, после има пуснат второ ниво бордове гипсокартон. В кръга се получава луна вечерно време ( от сянката).

В банята е плоскости - ПВЦ.

# 5
Да и аз така си помислих че целия ви таван трябва да е от гипсокартон.Много интересно и хубаво се е получило.
Браво на вас Simple Smile

# 6
  • Мнения: 1 844
преди няколко месеца,когато в новия ни дом ремонтът беше стигнал до етап окачен таван,аз създадох същата тема Mr. Greenи получих много мнения,че окачените тавани вече са демоде и всякакви други отрицателни мнения,дотолкова,че даже за малко да се разубедя да сложим. Laughingдобре че мъжът ми беше настоятелен,та сложихме..
И ВЪОБЩЕ НЕ СЪЖАЛЯВАМ.холът и банята се промениха коренно,особено като се сложиха и луничките и скритото осветление..стана чудесно.сега нямам снимки,но като направя ще пусна.

# 7
  • София
  • Мнения: 4 038
Не знам дали е модерно, аз лично харесвам само гладък таван, който да скрие корнизите на пердетата. Никакви там лунички и други красоти не ми допадат. Това си е мое мнение, може би се пренаситих от зяпане на руски сайтове. Уж хубави, хубави и в един момент почва чак да ти става зле. Но бях си маркирала няколко руски сайта-имаше много интересни неща.

# 8
Десинка да права си че всичко се променя с окачения таван и луничките.Казвам го защото и ние имаме окачен таван в банята и наистина така е много красиво.Въобще не ме интерисува дали е демоде.Аз не се водя по модата а искам да си направя такива неща които ми харесват и които ще ме карат да се чувстват уютно в дома си.

Ще очакват с нетърпение да качиш снимки:)

# 9
Очаквам още момичета да се включат в темата с идеи и снимки Simple Smile

# 10
  • В лудницата на 2-рия етаж.
  • Мнения: 2 026
В момента са актуални изчистените тавани,цели,само с лунички,без разни чупки,завъртулки и т.н .Аз така ще си правя на спалнята и банята.Но ти си го направи както ти харесва,все пак ти ще живееш там и трябва да ти е уютно.Таванът на zornitsa  се е получил добре,семпло и уютно.

# 11
Да наистина е хубав тавана на Зорница даже и създава романтична обстановка Embarassed

# 12
  • Мнения: 1 837
От къде се купуват тези плоскости от ПВЦ за баня?

# 13
  • Benelux / Varna
  • Мнения: 1 524
Ние ги купихме от фирмата която ни прави тавана, но ги има в Практикер и Бриколажа също.

# 14
нашия окачен таван в банята ни е направен от фирма Растер в Бургас.Незнам дали във вашите градове има такива фирми.Те се занимават специално и само с окачени тавани.

Общи условия

Активация на акаунт