Дали успях?

  • 462
  • 6
  •   1
Отговори
  • Мнения: 796
Момичета, първо искам да изкажа горещата си благодарност към всички, които ме подкрепихте, когато имах затруднения с кърмата, страхотни сте    bouquet  bouquet  bouquet- мисля, че двамата с Пламен успяхме да я стимулираме - педиатърът ми казва засега да сме само на естествено хранене, но в петък правя контролен преглед на теглото на бебо - да видим дали за половин месец е наддал достатъчно. Дано Praynig Аз все се чудя стига ли му. Много плаче. Има колики, но възможно ли е непрекъснато да е неспокоен?! Събужда се с рев още неотворил очички. Свястна разходка нямаме - винаги се пробужда до половин час след като съм го извела и настава неистов рев. Той свикна  да се успокоява само на гърда - НИЩО друго не признава - пъхам малкия си пръст, давам водичка, за зълагалката пък да не говоря - направо изпада в гневен пристъп като му я дам - ако имаше сила щеше да я изплюе на 10метра.  Накрая давам гърдата  и мирва.  Естествено започвам да се питам - дали пък не е гладен.  Ако не е гладен, то представете си по цял ден все нещо да му смила стомахчето - не колики ами не знам какво ще има - на практика той по цял ден ми дъвче гърдите и започвам да се изнервям.  Но покрай това стимулиране на кърмата и непрекъснатото висене на гърдите ми сега този навик няма отучване.  Освен че аз не мога непрекъснато да съм с него на ръце и с цица в устата му, за него е вредно все да му се пълни стомаха с мляко - почивка няма.  Как да го отуча да се успокоява само с гърдите ми - да търпя да се нареве няколко дни ли? Sad Cry Mr. Green

# 1
  • София
  • Мнения: 18 679
Поздравления за успеха  bouquet
Висенето на гърдите може наистина да е много изнервящо понякога - две сме в мъката си CryНа моето момче му никнат няколко зъба наведнъж и така си ходим като две лепки - а е почти на година ShockedКакво да се направи....И аз съм на крачка да го оставя да се нареве едно хубаво, че не ми издържат нещо бушоните, но си знам че няма да го направя Mr. GreenСамо да не ме  bishop скоро, че от умора едвам ходя newsm27

# 2
  • САЩ
  • Мнения: 323
Мила Дона, за вреда от непрекъснатото пълнене на стомахчето с мляко няма защо да се притесняваш - не е вярно. Няма нужда да се опитваш да го отучваш от нищо - напротив, води се по него. Той се държи напълно естествено - така, както природата е отредила. Радвай се на детенце, защото това което е сега няма да трае вечно. Като хукнеш да го гониш из къщи и навън, така ще ти се иска да може пак да се кротне с часове на гърдата ти.

Последна редакция: ср, 13 юли 2005, 22:35 от summer

# 3
  • Мнения: 219
Поздравления за постигнатото !!! Бебока се държи нормално за възрастта си и моята бебина имаше такъв "висящ" период. Слинга помага в тези случай или просто си почиваш и се наслаждаваш. Минава бързо в повечето случай ( да не ме бие Mags  Grinning)

# 4
  • Германия
  • Мнения: 8 085
Моят хищник беше същият в началото, в момента,в който го оставих да виси на цицата колкото и когато поиска се преобразихме и двамата напълно. На "съветите" да кърмя по 20 мин. и прочие казах, че аз имам всичкото време на света сега и съм готова да го разделя с малкия, нещата потръгнаха, така той сам си направи навика на хранене,аз му свикнах на ритъма и сега всички сме доволни и щастливи Hug

# 5
  • Мнения: 397
Стискам палци да е наддал достатъчно. Grinning А временните неудобства си заслужават. Някъде четох, че кърмените бебета са по-щастливи като възрастни. Grinning Поздрави! Ала

# 6
  • До хладилника, който обичам
  • Мнения: 22 786
Някъде четох, че кърмените бебета са по-щастливи като възрастни. Grinning Поздрави! Ала
Шшшшт, тихо, че сега ще ни погнат Wink Шегички.

Общи условия

Активация на акаунт