Метални лайсни в шпакловката

  • 1 134
  • 9
  •   1
Отговори
  • Мнения: 16
Здравейте,

Имам си такива неща в шпакловката - не ми е ясно защо, но са там. Сега притеснението е че има вероятност да избие ръжда от тях.
Някой може ли да посъветва как да се реши този проблем? Едни познати ползват блажна боя, има идеи за залепване на някакво фолио.

Последна редакция: ср, 05 ное 2008, 14:48 от InspectorGadjet

# 1
  • Мнения: 950
Тези лайсни са алуминиеви и не може да избие ръжда  Peace

# 2
  • München\Добрич
  • Мнения: 192
Къде по-точно са?
Ако лайсните ти са по ъглите-споко, точно там им е мястото! Слагат се за да предпазят ъглите от удар и нараняване. Но след шпакловката не би трябвало да се виждат изобщо!

# 3
  • Мнения: 2 803
Няма страшно, не може да избие от тези лайсни ръжда. И аз съм чувала за блажната боя, но нямам опит.

# 4
  • Countryside
  • Мнения: 11 617
Тези лайсни са алуминиеви и не може да избие ръжда  Peace
Мда, алуминият не ръждясва, споко  Naughty

# 5
  • София
  • Мнения: 8 272
Ръждата е окис на Желязото или поне това си спомям от у-ще.

# 6
  • Мнения: 16
Ако са алуминиеви съм спокоен. Може да взема да ги разчовъркам малко за да проверя. Иначе не са само в ъгъла а през определно разстояние в цялата стена и почти не се виждат.

# 7
  • Countryside
  • Мнения: 11 617
Ако са алуминиеви съм спокоен. Може да взема да ги разчовъркам малко за да проверя. Иначе не са само в ъгъла а през определно разстояние в цялата стена и почти не се виждат.
Shocked Да не са ви сложили гипсокартон вместо шпакловка, как така по цялата стена? Слагат се само на ръбовете на стените, за да не се рони шпакловката.   

# 8
  • Galaxy 13197853088
  • Мнения: 2 392
пробвай с магнит, недей човърка стените.
макар, че няма смисъл. лайсните както казаха са алуминиеви.

# 9
  • Мнения: 672
И ние си имаме такива неща в шпакловката. До колкото разбрах това са "майките", които се слагат, защото шпакловката е правена с турбозолна машина. newsm78 дано да съм запомнила правилно. Както са казали вече, алуминиеви са и не ръждясват.

Общи условия

Активация на акаунт