Да стегнем дупета :)

  • 2 888
  • 14
  •   1
Отговори
  • Мнения: 20
Здравейте на всички:) не посещавам често форума в смисъл, че не пиша, но си ви чета и попаднах на доста темички за отслабването. Понеже и аз имам проблем с кг и то без да съм раждала се заинтересувах с какво мога да се занимавам в домашни условия за да се постегнат тук и там и да сваля някое килце. Рових се много в нета и открих каланетиката (не че съм открила топлата вода де:) ) та дръпнах си от нета едно филмче и вечер след работа 1 час се заниамавам с това. Искам да ви кажа, че ефекта е забележителен.Натоварването е доста, но чувството е супер. Занимавам се едва от седмица а в дупето и краката вече имам разлика а и коремчето ми се поприбра естествено вс това е съчетано с малка диета (ограничих сладкото и спрях хляба и газираното) Simple Smile Само исках да споделя на някой може да му допадне и също да пробва Simple Smile)

# 1
  • Мнения: 229
Ако не ти представлява трудност пусни линк . Аз лично имам и велоелгометър и кростренажор и макар, че два пъти съм раждала , ефекта от уредите е страхотен.Играя рядко и тое бо в къщи.

# 2
  • Мнения: 1 236
Аз действам по филм4етата на Синди,два пъти седми4но и определено разликата отпреди е огромна. PeaceСега ако пропусна веднъж и се 4увствам зле,а относно дупето и корема само след първите три тренировки си спомням 4е половинката забеляза и остана приятно изненадан! Crazy

# 3
  • Мнения: 20
Линк не мога да пусна понеже филмчето се сваля от zamunda , а там трябва рег просто в търсачката на zamunda пишеш каланетика на кирилица Simple Smile)

# 4
  • Мнения: 1 629
Сега си я свалям. На руски нали? Е верно ли такъв резултат има Flutter Аз имам нужда от стягане най - много!

# 5
  • бургас/софия
  • Мнения: 109
и аз си я дръпнах тая каланетика понеже и на мен ми се иска да се занимавам с нещо такова, вкъщи е най-лесно само трябва малко воля... аз едно време се занимавах с йога и много добре ми се отразяваше, имам и някакви филмчета за домашни изпълнения, но само 2-3 пъти се наканих да ги правя.. дано с това се захвана по-сериозно, че дупето ми е надупчено като LZ
успех на всички с каланетиката!!

# 6
  • Мнения: 120
Ако е руската от замундата и аз съм я играла и съм много доволна. Първия път ми беше кофти заради бавното темпо а на другия ден имах мускулна треска на места за които не знаех, че ми принадлежат  Laughing Резултат наистина има. Само не ми стана ясно коремните по колко повторения и аз се мъча със 100. Ако някой знае от къде могат да се свалят и други упражнения по каланетика, моля да сподели   bouquet

# 7
  • Мнения: 4 187
Имам приятелка, която само ме трови! Спорт та спорт  Crazy. Много ме мързи обаче, въобще не съм спорна натура. Заинтригувахте ме с тая каланетика, ще взема да я сваля....

# 8
  • Sofia
  • Мнения: 170
Момичета, кажете откъде да си купя в бг оригинално dvd с тае-бо, каланетика, гинмнастика, йога и т.н. Защото единственото, което откривам, е западни сайтове. Вие имате ли информация?

# 9
  • Мнения: 4 187
Всичко което имам е сваляно от нета, с изключение на един диск ,който приятелка ми даде, той е на италиански обаче  Crazy, купувала го е от там. Няма начин да не продават, тук мисля че съм виждала в АНИМАТО.

# 10
  • Мнения: 2 457
Не вярвам,че има резултат след 3-тата тренировка Sad.Резултатът се вижда поне след 1 месец и то по 3-4 тренировки на седмица.Да не кажа и след 2 -3 месеца

# 11
  • Мнения: 4 187
Приятелката ми, която е супер спортна натура, постоянно играе Тае-бо, пилатес и не знам си какви упражнения я свали и я пробва днес! Каза, че е супер, и че никак не е лека  Grinning. Може и да има резултат от третия път!
Тя е с мускулна треска, при положение, че всеки ден по два часа се занимава с Пилатес и Тае - бо.

# 12
  • Мнения: 2 457
И аз се занимавам с тае бо и пилатес Grinning и от опит казах,че резултат има след 1месец и повече.Каланетиката не съм я пробвала, но не може да ти се стегне дупето от 3 тренировки да не е магическа пръчица Wink

# 13
  • Мнения: 289
Аз по принцип нямам проблем с кг, но за да мога да си позволя спокойно яденето на най-малко 1 шоколад на ден, тренирам всекидневно. Имам степер, крос тренажор, а преди няколко дни си взех и лег меджик. Още в началото започнах да тренирам мин. по час на ден и след седмица вече си усещах дупето и краката по-стегнати. Вече отделям по час и половина - два за тренировка. Гледам и поне веднъж в седмицата на отида на плуване. Свалила съм си и тае бо, но с уредите ми е по-приятно. Peace

# 14
  • Sofia
  • Мнения: 170
И аз си свалих каланетиката и ще пробвам. Аз редовно правя упражнения пилатес, тае бо, Денийз Остин и тези на списание Self.
В смисъл, че съм фен на гимнастиката вкъщи, просто нямам време да ходя във фитнеса. Повече от година поне 3 пъти седмично си пускам филмчетата и мисля, че има осезаем ефект.
Е, ако пазех и диета, щеше да е още по-добре, ама пуст шоколад  Embarassed Blush

Общи условия

Активация на акаунт