Оригинални идеи за Новогодишното празненство

  • 1 564
  • 15
  •   1
Отговори
  • Мнения: 132
Тази година сме планували да празнуваме Нова година на планина във вила, няколко приятелски семейства с 4 деца между 3 и 6 години. Много ми се иска да си направим по-интересен празника, и за нас възрастните и за децата  Simple Smile но за съжаление не ми идват кой знае какви оригинални идеи.
Ще се радвам, ако вие споделите нещо преживяно и интересно   bouquet

# 1
  • Мнения: 17 934
Ние празнуваме обикновено Коледа, от вилата в която бяхме ни приготвиха традиционна вечеря за Бъдни вечер. Ние си надухме балони с различни пожелания от нета. Пак от там намерихме шегаджийски хороскопи за различните зодии и ги пооформихме според човека. За децата преоблякохме един от мъжете като Дядо Коледа, той им подари подаръците и те бяха много доволни

# 2
  • Мнения: 752
и ние ще празнуваме така и аз ще следя за идеи.

# 3
  • Мнения: 674
Направете си маскен бал много е свежо!!! Peace

# 4
  • София
  • Мнения: 2 271
Направете си маскен бал много е свежо!!! Peace
Точно това препоръчвам и аз! Ние миналата нова година си направихме и беше невероятен купон. Нямаше определена тема, всеки се беше направил, на каквото иска.
Надявам се за тази година също да успеем да се организираме така добре.

# 5
  • Мнения: 12
Много хубава тема, ще я следя! Grinning

# 6
Тази година сме планували да празнуваме Нова година на планина във вила, няколко приятелски семейства с 4 деца между 3 и 6 години. Много ми се иска да си направим по-интересен празника, и за нас възрастните и за децата  Simple Smile но за съжаление не ми идват кой знае какви оригинални идеи.
Защо не се маскирате...или не си направите тематичен купон...
Всеки мисли герой -приказен-пише го на листче-пуска  листчето в кутия.После теглите-и на който какъвто герой се е паднало ,така ще се маскира...Хем вие възрастните ще се разнообразите,хем ще забавлявате децата...
Лично на мен тази идея за маскен бал ми е много любима,но другите възрастни около мен не носят детска душа Rolling Eyes
  пп.понеже току що прочетох,че са ме изпреварели с идеята за маскарада се сеих и за още нещо.
Може да си направите и викторина...По-големите деца да измислят ( с помощта на възрастен) въпроси...а за отговорите ще има награди.
Например..бирата за вечерта ще се спечели ,ако отговорите на еди кой си въпрос...
Мезето,ако изтанцувате еди -кой си танц...И така..нещо от сорта...

А може и да си направите кариоке парти-ако на тайфата им се сторят ..прекалени другите идеи.
Каквото и да измислите не забравяйте най-важното-ДОБРОТО НАСТРОЕНИЕ  Simple Smile

Последна редакция: ср, 05 ное 2008, 22:41 от ЛОЛО

# 7
  • Мнения: 13 512
Караокето е добра идея. И ние тази година ще празнуваме така, започнахме подготовката. Събрахме около 2 000 песни за караоке- направо професионалисти!

# 8
  • София
  • Мнения: 2 271
Караокето е добра идея. И ние тази година ще празнуваме така, започнахме подготовката. Събрахме около 2 000 песни за караоке- направо професионалисти!
Eха, Монда, кажи от къде намираш толкова много песни  Simple Smile Ние, си въртим все едни и същи...

# 9
  • Мнения: 378
ОФ...като ви чета направо ми се плачи Tired,моят мъж тази година се пада нощна смяна,предните години все го оправят да почива,но вече се получава кофти за колегите му,и детето е малко и хич не ми стига акала какво ще правя.Комшиите най вероятно те ще дойдат ама не е същото нали се сещате?Дайте идеи какво да направя за да е по весело?

# 10
  • Мнения: 13 512
Караокето е добра идея. И ние тази година ще празнуваме така, започнахме подготовката. Събрахме около 2 000 песни за караоке- направо професионалисти!
Eха, Монда, кажи от къде намираш толкова много песни  Simple Smile Ние, си въртим все едни и същи...
Ами всичките ни приятели са такива купонджии...маниаци и на тем оборудване.

# 11
  • София
  • Мнения: 4 005
Монда, кажи откъде ги намираш песните? Някаква програма ли се ползва?

# 12
  • Мнения: 2 660
Денигали, празнувай с роднини - хем ще може да оставиш детето на грижите на някоя баба за заспиване, хем няма да се делите и ще сте заедно на празника. Само това михрумва. И ние тази година сме извън купона - нямаме желаещи за прекарване на домашна нова година с бебе. Но при нас няма и роднини на разположение и ще си кукуваме.

# 13
  • Мнения: 132
Прекрасни идеи  Peace .......... продължавайте моляяяяя  Grinning  Hug

# 14
Денигали, празнувай с роднини - хем ще може да оставиш детето на грижите на някоя баба за заспиване, хем няма да се делите и ще сте заедно на празника. Само това михрумва. И ние тази година сме извън купона - нямаме желаещи за прекарване на домашна нова година с бебе. Но при нас няма и роднини на разположение и ще си кукуваме.
аз така бях втората нова година на малчо-обаче докато никой не искаше да сподели ЧНГ-то с бебе -изведнъж 5 приятелки се отзоваха-и настана голям,голям купон...
Женско парти..И един единствен мъж на една годинка Simple SmileА първата ЧНГ  празнувахме в родилното Simple Smile

Общи условия

Активация на акаунт