Линдинет20 и проблеми

  • 1 089
  • 5
  •   1
Отговори
  • Мнения: 1 949
Здравейте!

През декември 2007г започнах да пия Линдинет20 с цел предпазване от бременност. В началото всичко си беше наред, след това започнаха да ме болят гърдите някъде около средата на опаковката, след това забелязах, че непосредствено преди всеки мес.цикъл получавам нетърпимо главоболие, което почти не се повлиява от болкоуспокояващи. То продължава различно - няколко часа или 2 дена. Възможно ли е това главоболие да е следствие от таблетките и ако отговорът е положителен, редно ли е без консултация с лекаря си да ги спра и да "направя пауза". Проблемът е, че при него записването става трудно, за след месец напред и мисля да се запиша за декември или края на ноември, а до тогава или трябва да спра да ги пия или да прдължа  newsm78

Какво ще ме посъветвате? Надявам се постинга ми да не е много объркан  Embarassed






# 1
  • Мнения: 287
Всеки препарат,който нарушава Вашия комфорт трябва да се спре;необходимо е да се замени с друг.

# 2
  • Мнения: 1 949
Благодаря за бързия отговор! Сега обаче изникна и друг проблем. Този месец след 7-дневната пауза просто не поднових приема на таблетките. Цикълът ми уж свърши в събота (08.11), а днес забелязах кафеникаво кървене, като в края на МЦ. Не знам това дали е нормално, записала съм час за лекар, но за края на следващата седмица. До тогава ви моля да ми кажете дали това е нормално или е поредната аномалия вследствие тези таблетки  newsm78

# 3
  • Мнения: 1 949
Побутвам темата. Моля за отговор! Течението продължава. По-слабо е, но е го има.

# 4
  • Мнения: 287
На Вашите въпроси може да се отговори само след един пълен профилактичен преглед.

# 5
  • Мнения: 1 949
Бях на лекар вчера. Оказа се, че имам поликистозен десен яйчник Sad Лекарят ми каза, че за сега ще изчакаме 3-4 нормални цикъла след спирането на хапчетата и после ако тези кистички влияят на редовността на цикъла ми, ще преминем към лечение. Какво е лечението в този случай?
Моля ви, кажете ми и вие, колко сериозен е проблемът ми. И какво да очаквам? Благодаря предварително   bouquet

Общи условия

Активация на акаунт