болки в гърба

  • 1 505
  • 19
  •   1
Отговори
  • Мнения: 63
имам ужасни болки в гърба,някой ползвал ли е колан за бременни?и какъв по- точно?а има ли ефект?
благодаря!

# 1
  • Мнения: 2 013
И аз имам УЖАСНИ болки в гърба,много са неприятни,дори и в момента ме боли,и се кълча тука пред лап-топа ooooh!Ами на мен гинеколога ми ми предложи да си взема колан за бременни още миналия месец!Взех си!Определено има ефект,защото поема част от тежестта на корема и подкрепя гърба!Аз обаче го нося главно когато седя права или съм на разходка,защото като седя с него ми се впива и е неприятно.Моя колан е двустранен,с регулиране на пристягането,има тясна и широка част.Тясната се слага точно под пупата,а широката е за след раждането,за да се прибере по-бързо корема!Еми скъпа 23 лв е не е кой знае какво но пък облекчава.Пробвай,има различни модели,моя е от "мис Макси"  Peace

# 2
  • София
  • Мнения: 23 072
И аз имах болки в гърба като бременна, които си продължават и като НЕбременна  Sad Не пречи да си вземеш такъв колан, няма да навреди, най-много да помогне  Peace

# 3
  • Мнения: 63
След втората бременност останах с хронична болка в кръста особенно сутрин като стана от сън

# 4
  • София
  • Мнения: 2 658
аз имах страхотни болки накрая, не се облекчаваха от нищо. Като родих и ми изчезнаха моментално, както и други неприятни усещания свързани с бременността. Peace

# 5
  • Стара Загора
  • Мнения: 6 391
Не съм имала болки в гърба и не съм носила колан

# 6
  • София
  • Мнения: 39 746
По време на бременността не носих колан. Купих си след това. Носих го само в началото.
Сега го слагам само при болка в кръста или ако настина и ме заболят бъбреците. Има ефект.

# 7
  • Мнения: 186
AnMary, какъв колан ползваш за болки в кръста? Че имам напоследък такъв проблем от дългото носене на човечето.

Извинявам се на авторката, че задавам въпроси в темата й. 

# 8
  • Мнения: 4 784
Имах болки в гърба и преди и след раждането. Особено се засилиха след като родих и то доста дълго време мина, докато затихнат. Не съм ползвала колан.

# 9
  • Мнения: 1 629
И аз имах болко в гърба! Особено след 6 месец. Не можах да се спася от тях. Само леженето ми помагаше Peace

# 10
  • Мнения: 544
И аз имах болко в гърба! Особено след 6 месец. Не можах да се спася от тях. Само леженето ми помагаше Peace

И аз така.

# 11
  • София
  • Мнения: 39 746
AnMary, какъв колан ползваш за болки в кръста? Че имам напоследък такъв проблем от дългото носене на човечето.

Извинявам се на авторката, че задавам въпроси в темата й. 
Този - http://shop.danet.bg/product_info.php?products_id=2866
Като родих талията и ханша не можеха да ми влязят в една мярка затова се спрях на този. Сега отслабнах и не ми е толкова стегнат, но пак върши работа.

# 12
  • USA, Steak State
  • Мнения: 2 480
Аз си купих загряващ гел за болки в гърба.Слага се във хавлиена обвивка и се поставя на гърба.Обикновено вечер си слагам като седна пред телевизора и до сега само това нещо е успявало да ми облекчи болката

# 13
  • Някъде по Дунава
  • Мнения: 4 747
И аз имах болки в гърба като бременна, които си продължават и като НЕбременна  Sad Не пречи да си вземеш такъв колан, няма да навреди, най-много да помогне  Peace

Ох тези болки.Така заплащаме че ставаме майки.Пробвах какви ли не мазила но няма ефект.

# 14
  • USA, Steak State
  • Мнения: 2 480
Значи това е нещо такова:

http://www.keenzo.com/showproduct.asp?M=SUNBEAM&ID=2168274&ref=GB

Стария който спуках по неволя беше с гел,но този който си взех последно е с глина вътре.Същия ефект имат едни отслабващи колани за корем със сауна ефект,те имат син гел в тях който също се топли.Поне в Бг ползвах такъв.Този който си взех последно е от Щатите...Пуснах да търся в гугъл,но на Бг пазара нищо не ми излезе...

Общи условия

Активация на акаунт