гарднерела

  • 2 576
  • 4
  •   1
Отговори
  • Мнения: 256
резултати от мби
3 степен на чистота на влагалище
trihomonas v.-отрицателен
candida-отрицателен
lactobcillus spp.-отрицателен
gardnerella vag.-недначително количество

лечение 3х1 флажил за 7 дни
така и за партньора не защото не била предавано по полов път а само са се променило нормалното рн на средата така ми обясни лекарката
аз настоях и той да се лекува за всеки случай и така изписаха му тинидазол или фасижин 4 на веднъж
въпроса ми е това лечение адекватно ли е искам да се допитам до вас тези лекарства дали това 4 наведнъж е добро дали е подходящо
аз изпих хапчетата вече направих отново след 10 дни  микробиология и показа резултат не се изолира патогенна бактериална флора
какво е опасноста за повторна поява как да се предпазя  от нея съвети някаква профилактика благодаря предварително

# 1
  • Мнения: 287
Лечението е адекватно;не може да се предпазите защото във влагалището на жената има определена микрофлора-има доста патогенни микроорганизми,но те са в подтиснато състояние;нещо трябва да се случи и те започват да се активират.

# 2
  • Мнения: 256
а задължително ли е лечение на партньора защото лекарката ми каза че не е нужно и той да се лекува да я послушам ли много се колебая

# 3
  • Мнения: 256
той не е изпил хапчетата и се замислих да послушам лекарката щом казва тя да не ги пие
вашето мнение по въпроса за гарднерелата и по специално за моите изследвания наистина ли при нея не е необходимо и той да се лекува

# 4
  • Мнения: 287
Смятам че е добре  той да изпие своите 4ри хапчета.

Общи условия

Активация на акаунт