разкъсване на перинеума 2 степен

  • 5 037
  • 18
  •   1
Отговори
# 1
  • Мнения: 2 131
????
Ако искаш съвет или съчувствие, бъди малко по-изчерпателна...  Hug

# 2
Преди една седмица родих здраво и хубаво бебе но се наложи да ме шият малко само 2 външни и 1 вътрешен.Моля ви някои да ми каже за колко време заздравяват шевовете.Колко време трябва да мине за да водя нормален полов живот без болка.Има ли възможност след време да се осееща болка при полов контакт.И колко време трябва да мине да започна отново да се бръсна от долу има ли опасност от бръсненето.БЛАГОДАРЯ ВИ ПРЛЕДВАРИТЕЛНО.

# 3
  • Мнения: 9 814
Колко време трябва да мине за да водя нормален полов живот без болка- 45 дни, независимо дали имаш шевове или не.
Има ли възможност след време да се осееща болка при полов контакт- Да, но не е болка за умиране и преминава
И колко време трябва да мине да започна отново да се бръсна от долу има ли опасност от бръсненето- като зараснат шевовете ти, а кога ще стане това ще ти каже гинеколог като отидеш на преглед 15-на дни след раждането.

П.П. Всъщност него може да питаш и за всичко останало.

И махни едната тема.

# 4
  • по света
  • Мнения: 1 587
След около месец ще си забравила за шевовете.Тогава ще започнат да ти минават през главата и мисли за секс,а самото започване ти ще почувстваш сама момента.

# 5
  • Мнения: 540
какво всъщност ти се е случило #Crazy

# 6
  • Стара Загора
  • Мнения: 6 391
Кажи ни нещо повече newsm78

# 7
  • Мнения: 298
Дай малко инфо какво се е случило.

# 8
  • Мнения: 2 960
чакаме повечко около преживелиците ти????

# 9
  • София
  • Мнения: 39 745
Имаше две теми на авторката, слях ги.
2 шева не значи 2ра степен. Ами какво да кажат тези, които имат по 10-12 шева?

Полов контакт както е писала Франческа Салиери - минимум поне месец.
Болка в началото най-вероятно ще има. След раждането на Дияна имах 4 шева, болеше ме в началото. С Алекс нямах шевове, и пак си ме болеше.
С бръсненето можеш да изчакаш (поне според мен).

# 10
  • BG
  • Мнения: 1 900
Дай малко инфо какво се е случило.
Thinking

# 11
  • Мнения: 9 814
Е стига де, инфо какво се е случило.
Родило е момичето, наложили са се два шева.........

# 12
  • Мнения: 1 512
Да и сега ще опява като че ли има 200 шева и "20 степен разкъсване на перитонеума" Whistling

# 13
# 14
  • Мнения: 1 763
И мен в началото много ме боляха шевовете. Около две седмици не можех да седна нормално. После ги усещах известно време. Когато започнах да се абсорбират конците беше може би 7-10 ден след раждането, имах чувството, че никога няма да спре да ме боли, ама спря Grinning Стискай зъби още малко  Peace

Общи условия

Активация на акаунт